Sesja indywidualna – ustawienia systemowe

sesja indywidualna - ustawienia systemowe

Sesja indywidualna ustawień systemowych wg Berta Holligera to spotkanie 1:1, podczas którego możesz przyjrzeć się swojemu systemowi rodzinnemu, w którym jesteś. Zobaczyć pierwotną przyczynę swoich problemów i co najważniejsze, ustawić to we właściwym porządku, czyli uzdrowić.

Praca podczas sesji

Sesja indywidualna prowadzona jest na rekwizytach – figurkach, kamieniach czy kartach. Inaczej, niż na warsztatach ustawień systemowych, to tylko Ty wchodzisz w rolę poszczególnych osób, problemów i Ty sam mierzysz się z emocjami pojawiającymi się podczas ustawienia.

Dla kogo taka sesja

Dla każdego, kto jest gotowy uzdrowić swoje życie, wyjść z zaklętego koła powtarzających się trudnych sytuacji. Dla osób rozwijających się duchowo, które świadomie chcą poprowadzić swoje życie.

Zanim zdecydujesz się na taką sesję

Zanim zdecydujesz się na taka sesję ważne jest aby najpierw uczestniczyć w grupowych warsztatach ustawień systemowych by móc zobaczyć, doświadczyć pola, energii jaka dzieje się podczas ustawienia. Być nie tylko obserwatorem ale i reprezentantem podczas warsztatów. Wtedy będąc już na indywidualnej sesji łatwiej zrozumiesz proces, łatwiej wejdziesz w reprezentację.

Zatem jeśli planujesz udział w takiej indywidualnej sesji, a nie byłeś na warsztatach grupowych zobacz najbliższy termin Cichych Warsztatów Systemowych w Lublinie.

Z czym możesz zgłosić się na sesję

  • Problemy w relacjach. Przyciągasz wciąż do siebie takie same trudne osoby. Masz trudności w utrzymaniu relacji. Jesteś w toksycznej relacji. Jesteś sam/sama i chcesz wreszcie stworzyć harmonijny związek, itp
  • Masz problemy z dziećmi. Twoje dziecko ma problem i za niego chcesz zrobić ustawienie. Masz problem z zajściem w ciążę, itp
  • Trudne relacje z matką czy ojcem, itp
  • W sferze zawodowej nie umiesz odnaleźć swojej drogi. Nie możesz znaleźć dobrej pracy. Jesteś poddawany mobbingowi. Czujesz się pomijany, niewidoczny w pracy. Tracisz nagle pieniądze. Masz ciągłe problemy finansowe, itp.
  • Zmagasz się z chorobą
  • Każda sprawa, która dla ciebie jest problemem

Jeśli zdecydowałeś sie na taka indywidualną sesję przejdź do strony zakupu TUTAJ

Przeczytaj, zanim zakupisz udział w sesji

Zanim zdecydujesz się na udział w warsztatach ze swoim ustawieniem, ze swoją pracą zaleca się aby najpierw wziąć udział w warsztatach w charakterze obserwatora a najlepiej jako reprezentant. Wtedy masz możliwość zobaczenia i odczucia na sobie jak działa pole, jak wygląda taka terapia.

Ustawienie własne robi się w konkretnym celu, także należy sprecyzować problem, który chce się ustawić, rozwiązać.

Każda praca, każde ustawienie jest inne, dlatego też i długość takiej pracy jest inna, jednak nie wpływa to na koszt. Jest jednakowy dla każdego.

Obowiązuje punktualność oraz uczestnictwo w całym warsztacie.

Osoby ze stwierdzoną schizofrenią lub innymi poważnymi chorobami psychicznymi nie powinny decydować się na ten rodzaj terapii

Nie jest zalecane dla bardzo młodych osób, nawet już pełnoletnich. Podczas ustawienia pojawiają się bardzo silne emocje i należy zastanowić się, czy jest się na to gotowym.

Po zakupieniu uczestnictwa jeśli z przyczyn niezależnych od Ciebie będziesz chciał zrezygnować, to do trzech dni przed terminem warsztatów, całość wpłaty zostanie zwrócona. Po tym terminie nie jest możliwy zwrot. Z uwagi iż liczba miejsc jest ograniczona i rezerwując termin zajmujesz miejsce, także zanim dokonasz zakupu sprawdź czy ten termin jest dla ciebie odpowiedni.

Istnieje możliwość, że siadając do swojego ustawienia okaże się, że temat jest dla ciebie zbyt trudny, nie jesteś otwarty na pracę lub wystąpią inne przyczyny, że terapeuta nie zdecyduje się na twoją pracę, to wpłata nie zostanie zwrócona. Takie sytuacje są bardzo rzadkie i taką decyzje terapeuta podejmuje z uwagi na twoje dobro.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od niego i wtedy całość wpłaty zostanie zwrócona.