Szeptunka

szeptunka Lublin
szeptunka Lublin

Szeptunka z Lublina. Szeptunki kojarzone są przede wszystkim z rejonem Podlasia w Polsce. Co oczywiście nie znaczy, że tylko tam możecie uzyskać pomoc z zakresu medycyny słowiańskiej. Znachorstwem, szeptami zajmuje się od wielu lat. Wiedzę zdobywałam na kursach, szkoleniach z tego zakresu. Doświadczenie, jakie uzyskałam pomagając w ten sposób innym osobom, pozwala mi twierdzić, że to pomagało kiedyś i nadal pomaga. Czasem kiedy medycyna konwencjonalna nie przynosi odpowiednich rezultatów właśnie szepty stanowią nieocenioną pomoc.

Kiedy zwrócić się po szepty

Szepty to nic innego jak naturalne metody z zakresu medycyny słowiańskiej, inaczej mówiąc znachorstwo. Pomagają one na dolegliwości i ciała fizycznego i duszy. Dzięki tym metodom jest możliwość oczyszczenia energetycznego związanego z negatywnymi energiami, takimi jak; klątwy, uroki, rytuały czarnej magii, czy podczepami astralnymi. Zabiegi jakie wykonuję to między innymi; przelewanie wosku, spalanie róży, jajkowanie, oczyszczanie gromnicą. Nie tylko oczyszczam osoby ale i mieszkania, domy czy biura. Zabiegi wykonuje osobiście w Lublinie ale i z taką sama skutecznością można wykonywać je na odległość. Dla energii nie ma znaczenia odległość. Kiedy czujecie spadek energii, w życiu towarzyszy Wam tzw. pech, macie dolegliwości, których nie można zdiagnozować przy pomocy medycyny akademickiej jest właśnie możliwość że Szepty Wam pomogą.

Szepty słowiańskie

Dlaczego szeptunka? A to dlatego, że szepczę podczas swojej pracy. Te szepty, to nic innego jak modlitwy. I właśnie moc modlitwy, energia jaka powstaje podczas “zamawiania choroby” ma właśnie tę moc uzdrowicielską. “zamawianie choroby” czyli mówiąc inaczej, zagadywanie, a nie tak jak niektórym się błędnie wydaje, że zamawia się chorobę. Oczywiście sama energia Szeptunki, intencja z jaką wykonuje się ten zabieg także ma duże znaczenie. Nie jest ważne czy wierzycie w te metody, czy jesteście związani bezpośrednio z tą wiarą, ważne, że dacie na to zgodę. Czyli pozwolicie na takie zabiegi.

Czy można się tego nauczyć?

Czy można się tego nauczyć? Tak, oczywiście. Wystarczy, że tym sie interesujesz, lubisz pomagać ludziom lub po prostu chcesz mieć narzędzie do pomocy sobie. W Lublinie prowadzę szkolenia, warsztaty z zakresu Szeptów Słowiańskich. Takie warsztaty to jeden weekend od 10:00 do 18:00. Poznasz na nich między innymi takie techniki jak oczyszczanie świecą, przelewanie wosku, oczyszczanie jajem czy spalanie róży. Wszystkie one służą do ściągania wszelkich negatywnych energii i uzdrawiania. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną. Więcej informacji TUTAJ

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube