szeptunka Lublin
szeptunka Lublin

Szeptunka z Lublina. Szeptunki kojarzone są przede wszystkim z rejonem Podlasia w Polsce. Co oczywiście nie znaczy, że tylko tam możecie uzyskać pomoc z zakresu medycyny słowiańskiej. Znachorstwem, szeptami zajmuje się od wielu lat. Wiedzę zdobywałam na kursach, szkoleniach z tego zakresu. Doświadczenie, jakie uzyskałam pomagając w ten sposób innym osobom, pozwala mi twierdzić, że to pomagało kiedyś i nadal pomaga. Czasem kiedy medycyna konwencjonalna nie przynosi odpowiednich rezultatów właśnie szepty stanowią nieocenioną pomoc.

Kiedy zwrócić się po szepty

Szepty to nic innego jak naturalne metody z zakresu medycyny słowiańskiej, inaczej mówiąc znachorstwo. Pomagają one na dolegliwości i ciała fizycznego i duszy. Dzięki tym metodom jest możliwość oczyszczenia energetycznego związanego z negatywnymi energiami, takimi jak; klątwy, uroki, rytuały czarnej magii, czy podczepami astralnymi. Zabiegi jakie wykonuję to między innymi; przelewanie wosku, spalanie róży, jajkowanie, oczyszczanie gromnicą. Nie tylko oczyszczam osoby ale i mieszkania, domy czy biura. Zabiegi wykonuje osobiście w Lublinie ale i z taką sama skutecznością można wykonywać je na odległość. Dla energii nie ma znaczenia odległość. Kiedy czujecie spadek energii, w życiu towarzyszy Wam tzw. pech, macie dolegliwości, których nie można zdiagnozować przy pomocy medycyny akademickiej jest właśnie możliwość że Szepty Wam pomogą.

Szepty słowiańskie

Dlaczego szeptunka? A to dlatego, że szepcze podczas swojej pracy. Te szepty, to nic innego jak modlitwy. I właśnie moc modlitwy, energia jaka powstaje podczas „zamawiania choroby” ma właśnie tę moc uzdrowicielską. „zamawianie choroby” czyli mówiąc inaczej, zagadywanie, a nie tak jak niektórym się błędnie wydaje, że zamawia się chorobę. Oczywiście sama energia szeptunki, intencja z jaką wykonuje się ten zabieg także ma duże znaczenie. Nie jest ważne czy wierzycie w te metody, czy jesteście związani bezpośrednio z tą wiarą, ważne, że dacie na to zgodę. Czyli pozwolicie na takie zabiegi.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube