Arkadia Tarot

Arkadia Tarot – karty Tarota

Arkadia Tarot – karty Tarota – to nowość na światowym rynku tych kart. Tak wyjątkowej talii jeszcze nie było.

Arkadia Tarot
Arkadia Tarot

A co ją wyróżnia

Arkadia Tarot to karty o przepięknej grafice. Obrazy na kartach oddają codzienne współczesne życie. Nie trzeba się już zastanawiać jak przełożyć symbolikę ze średniowiecza umieszczoną na tradycyjnych taliach. Wystarczy spojrzeć na obraz i od razu nasuwa się wiele skojarzeń odnoszących się do konkretnych sytuacji z życia osoby pytającej.

Wysoka jakość samych kart

Karty wyprodukowane zostały przez polską firmę na specjalistycznym papierze. Dzięki temu karty są sprężyste, nie łamią się, nie wyginają i są wygodne w tasowaniu. A przede wszystkim są trwałe i posłużą one w codziennej pracy przez bardzo długi czas.  Karty w rozmiarze 7cm  x 11 cm

Pudełko do kart

Zapakowane są w specjalne drewniane pudełko oznaczone symbolem Pentagramu oraz 4 żywiołów. Symbol pentagramu oczyszcza karty z wszelkich negatywnych energii czy energii innych ludzi, którzy mieli kontakt z tymi kartami. Pentagram jest symbolem zabezpieczającym i oczyszczającym. Symbole 4 żywiołów doenerrgetyzowują karty a jednocześnie współgrają z talią Tarota.

Książeczka do kart

W zastawie z kartami jest książeczka, w której znajdują się opisy każdej karty oraz pomocne rozkłady kart. Opis kart jest w taki sposób aby można było ją zobaczyć w konkretnych sytuacjach z życia wziętych. Dodatkowo zawarte tam są słowa kluczowe każdej z kart.

Kilka słów o autorce

Autorka, Agnieszka Janeczko od prawie 30 lat pracuje z kartami Tarota. Jest także autorką podręcznika do nauki wróżenia „Życie widziane kartami Tarota”. Prowadzi od wielu lat także kursy Tarota online i stacjonarnie w Lublinie. I właśnie korzystając z doświadczenia wyniesionego na tych kursach powstała ta talia. Zobaczyła, że osoby, które zaczynają naukę Tarota, czy takie które już jakiś czas pracują z tymi kartami, mają problem ze znalezieniem znaczeń w tradycyjnych taliach. Przekazując właśnie takie opisy kart, jakie są na kartach Arkadia Tarot, kursanci bez problemu odnajdywali się w świecie Tarota.

Codzienne życie w kartach Tarota

W tej talii kart odnajdziecie właśnie swoje codzienne życie. W Arkanach Wielkich odczujecie bardzo istotne wydarzenia, które przechodziliście na swojej drodze życiowej. Natomiast w Arkanach Małych spotkacie się ze swoimi codziennymi sprawami. Radościami, troskami czy emocjami. Tarot to nie wymyślona bajka ale właśnie codzienne życie. Rozkładając talie kart przed sobą macie szanse w sposób obiektywny przyjrzeć się temu co dzieje się w waszym życiu. Jakie przyczyny doprowadziły do tego, że tak a nie inaczej dzieje się teraz. A przede wszystkim możecie zobaczyć drogę, jaka na ten moment jest przed Wami. Dlatego też Arkadia Tarot – karty tarota mogą stać się dla Was bardzo pomocnym narzędziem.

Arkadia Tarot – karty tarota

Jeśli szukasz kart, które będą do Ciebie “mówić” to właśnie ta talia taka jest. Czytania staja się łatwe. To przede wszystkim pomocne dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę z Tarotem. Osoby, które już maja doświadczenie, Arkadia Tarot poszerzy ich interpretacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *