Głupiec ARKADIA TAROT

Karty Tarota 0 Głupiec

Karty Tarota 0 Głupiec.

Karty Tarota

Talia kart tarota składa się z 78 kart i dzieli się na dwie części. Arkana Wielkie i Arkana Małe. Arkana Wielkie to 22 karty, tzw. Wielkie Tajemnice Tarota. To 22 stacje, przez które przemierza Głupiec. Arkana Małe to 56 kart, w których ukazana jest codzienność Głupca. Miłość, praca, emocje, myśli, materia, zdrowie.

Arkadia Tarot

To autorska talia kart Tarota Agnieszki Janeczko. To nowoczesna, wyjątkowa talia kart łącząca ze sobą tradycyjną symbolikę talii Ridera Wait”a ze współczesnymi obrazami, dzięki temu jest dostępna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych tarocistów. Grafika jest pięknie oddana w żywych kolorach, nadając talii niepowtarzalny wygląd. arkadia tarot to doskonały wybór dla każdego, kto chce w łatwiejszy sposób połączyć się ze swoją Wyższa jaźnią i odkryć tajemnice życia.

0 Głupiec z talii Arkadia Tarot

To stan pomiędzy, to czysta karta, która na nowo będziesz zapisywać. Zakończył się pewien ważny moment w Twoim życiu ale jeszcze nie rozpocząłeś nowego. Kontemplujesz tę właśnie chwilę. Za moment wyruszysz w „nowe” ale nie teraz, nie w tym momencie. Teraz jest czas na radość z powodu tego, że po prostu żyjesz, że jesteś! Masz przy sobie walizkę do której zapakowane są wszystkie Twoje doświadczenia, z których zawsze możesz skorzystać. Ale przecież nie w tym momencie. Patrzysz na majaczące w oddali miasto „przyszłość” ale właściwie sam nie wiesz dokąd chcesz zmierzać i jaką drogę wybierzesz. Przed Tobą „przepaść” ale Ty wcale jej nie widzisz, gdyż jesteś otwarty na każde nowe doświadczenia.

Głupiec ARKADIA TAROT

Słowa klucze;

Blaski – Dziecko, radość życia, początek czegoś nowego, optymizm, beztroska, niewinność , pasja, wycieczka, zaufanie do swojej intuicji, zauroczenie, gotowość do podjęcia pracy

Cienie – Bezmyślność, głupota, nierozważne decyzje, lenistwo, brak odpowiedzialności, brak dyscypliny i wyobraźni, zły wybór, zła decyzja, słomiany zapał, głowa w chmurach, brak kontaktu z rzeczywistością, koloryzowanie sytuacji

Głupiec – karty tarota

Opis karty z książeczki dołączonej do talii kart.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Chcesz więcej wiedzieć i poznać Tarota zapoznaj się z podręcznikiem do nauki wróżenia z kart Tarota “Życie widziane kartami Tarota”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *