Medytacje z Tarotem - Arkana Wielkie

Medytacje z Tarotem – Arkana Wielkie

Medytacje z Tarotem – Arkana Wielkie. Tarot to niezwykłe narzędzie pracy ze sobą. Tarot to nasze życie ukazane w tych niesamowitych kartach. To 78 kart podzielonych na dwie części. 22 Arkany Wielkie i 56 kart Arkan Małych. W Arkanach Wielkich zawarte są ważne momenty naszego życia a w Arkanach małych – nasza codzienność. Tak w skrócie można by było opisać Tarota.

Tarot wróżebny

Przede wszystkim karty Tarota wykorzystywane są do wróżenia i przepowiadania przyszłości, gdyż zazwyczaj Kwerenci pytają o miłość, pracę, ważne sprawy w ich życiu. Czy kocha, czy zdam egzamin lub jak klaruje się moja najbliższa przyszłość. W tych kartach doświadczona trocistka potrafi odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Zobaczyć co doprowadziło do tej sytuacji, jak ona teraz się klaruje i dokąd to zmierza. Dać rady, ostrzenia i pokazać co jest najkorzystniejsze.

Tarot terapeutyczny

Innym bardzo ważnym aspektem pracy z Tarotem jest wykorzystywanie go do pracy terapeutycznej. Nie jest to typowa terapia akademicka. To połączenie energii tarocistki, energii kart, słowa i motywacji do działania.

Do wróżki trafiają klienci, w których życiu dzieje się coś niedobrego. Rozpadają się związki, mają problemy finansowe lub czują, że utknęli po prostu w miejscu. Przy pomocy Tarota można wtedy znaleźć przyczyny zaistniałej sytuacji. Karma, klątwy, wpływ innych osób czy po prostu bardzo silne blokady wewnętrzne, blokady w podświadomości. I właśnie te niesamowite karty w sposób bardzo jasny i trafny potrafią to ukazać, a co ważne, znaleźć rozwiązanie.

Medytacje z Tarotem

Tarot to nie tylko możliwość pracy z drugim człowiekiem ale właśnie ze sobą. Przy pomocy tych kart można zobaczyć siebie, swoje wnętrze, blokady, predyspozycje czy swój cień. To wejście w siebie i w swoją nieuświadomioną sferę, a dzięki temu można znaleźć rozwiązanie dręczących nas problemów.

Do tego właśnie służą medytacje z kartami Tarota, z Arkanami Wielkimi. Wchodzimy wtedy w rolę tarotowego Głupca, który idąc poprzez stacje Arkan wielkich poznaje świat, poznaje siebie.

Czym jest medytacja

Medytacja to wejście w odmienny czy poszerzony stan świadomości, który pozwala wyciszyć umysł logiczny. Dzięki temu mamy dostęp do swojej intuicji i podświadomości. To z kolei pozwala na dostrzeżenie tego, co jest ukryte przed nami, przed naszą świadomością.

Medytacje z Tarotem pozwolą zrozumieć siebie, poznać siebie.

Zapowiedź książki

Pracuję nad nową książką – Medytacje z Tarotem – Arkana Wielkie. Znajdzie się w niej opis medytacji czy rozważań z każdą kartą Arkan Wielkich. Medytacje z jasną stroną karty dadzą możliwość uważnego przyjrzenia się sobie. Zrozumienia, na jakim etapie życia jesteś. Ta medytacja, którą tutaj udostępniam pozwoli poczuć Wam na sobie tę kartę. Zapraszam do medytacji.

Już w sprzedaży jest podręcznik do nauki wróżenia z kart Tarota mojego autorstwa „Życie widziane kartami Tarota”

Medytacja z kartą Głupiec – czysta karta

Medytacja z kartą Głupiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *