nauka tarota

Jak nauczyć się Tarota

nauka Tarota

Jak nauczyć się Tarota? Takie pytanie zadają sobie osoby, które zaciekawiły się tymi kartami. W ostatnich latach tematy związane z ezoteryką, wróżbiarstwem zyskały duży rozgłos. Wiele osób zaczyna także czuć po prostu taki wewnętrzny impuls do zgłębiania tej wiedzy. Era wodnika tym bardziej jeszcze energetycznie wpływa na samorozwój. Nie dziwi zatem, że poszukiwana jest wiedza związana z poznaniem Tarota.

Chciałabym a boję się

Przez wieki narosło wiele nieprawdziwych przekonań dotyczących wróżbiarstwa i samych kart Tarota. Dlatego też na początku należy poszukać sprawdzonej, rzetelnej wiedzy czym są karty Tarota. Jak nimi pracować oraz jakie są zasady BHP i etyki pracy. To właśnie pozwoli pokonać ten irracjonalny strach. Między Innymi taką wiedzę znajdziesz w książce „Życie widziane kartami Tarota” autorstwa Agnieszki Janeczko.

Zakup podręcznika i kart

Tak, na początku wystarczy, że zaopatrzysz się w karty Tarota i odpowiedni podręcznik. Jak wybrać te pierwsze karty znajdziesz TUTAJ. Ważne aby takie karty „mówiły” do Ciebie. Symbolika była czytelna i nie wzbudzała negatywnych odczuć.

Drugim ważnym krokiem jest wybór odpowiedniej książki, gdzie znajdziesz fachową wiedzę. Tarot to nie tylko karty. Nie wystarczy poznać suchych znaczeń każdej z kart aby zacząć z nimi pracować. Potrzeba jeszcze szerokiej wiedzy z zakresu ezoteryki, energii, psychotroniki, która jest potrzebna aby w pełni korzystać z możliwości Tarota w bezpieczny dla siebie i innych osób.

Życie widziane kartami Tarota

Tytuł tego podręcznika nie jest przypadkowy. Tarot to życie. To codzienność, z którą się mierzysz. Ważne momenty w Twoim życiu. Podręcznik ten nie tylko odpowie na Twoje pytanie – jak nauczyć się Tarota – ale i krok po kroku przeprowadzi Cię tajniki wróżbiarstwa. Znajdziesz tam historie prosto z życia zapisane w każdej z kart. Odczujesz na sobie energię każdej z karty co pozwoli widzieć historie klientów, którzy będą się do Ciebie zgłaszać na wróżby.

Kurs Tarota

Oczywiście dużo łatwej jest uczyć się Tarota, gdy ktoś może podzielić się swoją wiedzą. Masz do wyboru kursy stacjonarne i online. Co oczywiście nie znaczy, że jeśli wykażesz się cierpliwością, konsekwencją, to także sam możesz się tego nauczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *