Twoja osobista karta Tarota

Twoja osobista karta Tarota

Twoja osobista karta tarota to energia karty  Arkan Wielkich Tarota. Arkana Wielkie, to część główna w talii Tarota, które mówią o bardzo ważnych etapach w naszym życiu. To Wielkie Tajemnice Tarota. Z tych właśnie kart można także odczytać energię, która ma wpływ na nas samych, właśnie poprzez osobistą kartę.

Obliczanie osobistej karty Tarota

Karta osobista daje informacje na temat cech osobościowych, które będą się rozwijać w ciągu życia. Kara ta pokaże jak postrzegamy siebie ale i jak przejawiamy się w codziennym życiu. Wyliczamy ją dodając dzień i miesiąc urodzenia do roku urodzenia.

Przykład;

15.10.2002 = 25 + 2002 = 2027 = 2+0+2+7= 11 kartą osobistą będzie Sprawiedliwość

Jeśli suma liczb po końcowym dodaniu jest większa od 22 ( bo tyle jest Arkan wielkich ) należy od tej liczby odjąć 22, przykład poniżej;

05.02.1972 = 5+2+1972= 1979 = 1+9+7+9 = 26 – 22 = 4 kartą osobistą będzie Cesarz

O Głupiec – jako karta osobista 22

Karta ta daje osobom ogromną radość życia, pomysłowość, odwagę tam, gdzie inni się wahają. Twórczość, kreatywność, ogromne poczucie humoru to właśnie ich cechy. Swoją optymistyczna osobowością zjednają sobie ludzi. To dusza towarzystwa.

I Mag – jako karta osobista 1

To niezwykle inteligentne osoby. Ogromna kreatywność, spryt, lekkość słowa daje im cechy, które świetnie sprawdzają się w handlu czy zawodach takich jak prawnik, negocjator. To świetni iluzjoniści. Potrafią każdego „zaczarować” swoją osobą.

II Arcykapłanka – jako karta osobista 2

Karta ta ściśle związana jest z energią Księżyca i daje to osobom pewną eteryczność, tajemniczość, dystans do otoczenia. To osoby o ogromnej intuicji. Bardzo często posiadają zdolności pozazmysłowe, choć nie zawsze to sobie uświadamiają. Ogromna empatia powoduje, że są powiernikami ludzkich problemów. Świetnie odnajdą się w zawodach, gdzie pomaga się drugiemu człowiekowi. To karta wróżki.

III Cesarzowa – jako karta osobista 3

Dla osób z tą wibracją urodzeniową nie istnieje słowo – to niemożliwe. Niezwykły dar stwarzania – coś z niczego. Uwielbiają piękno i właśnie swój świat, otoczenie ciągle upiększają i udoskonalają. Stawiają siebie na pierwszym miejscu, choć nie są egoistami. Z taką samą determinacją rozwijają swoje pasje jak i dbają o ludzi dla siebie ważnych.

IV Cesarz – jako karta osobista 4

Ludzie z tą kartą osobistą nie ustają w ciągłym rozwijaniu się, zdobywaniu wiedzy. Potrzebują ciągłych wyzwań dla siebie. Dla nich nie ma słowa – problem, jest – rozwiązanie. Nie zważają na niepowodzenia, gdyż za chwilę wymyślą nowe rozwiązanie i próbować będą do skutku, jeśli na czymś im bardzo zależy. Mają charakter przywódczy, zatem w grupie zawsze będą liderami.

V Arcykapłan – jako karta osobista 5

To niezwykle inteligentni ludzie, którzy ciągle pragną rozwoju. Wiedza to dla nich priorytet. Nie cierpią ignorantów. Zawsze znajdą konkretny argument na poparcie swoich racji. To także osoby uduchowione i bardzo często wybierają drogę duchowna lub rozwoju duchowego. To stare Dusze, którym trudno odnaleźć się w codziennym życiu.

VI Kochankowie – jako karta osobista 6

Bliźnięta są patronem tej karty, stąd też osoby z taką kartą osobistą potrzebują w swoim życiu drugiego człowieka aby być spełnionym. Oczywiście nie znaczy to, że zawsze mają proste relacje, wręcz przeciwnie. Bardzo często ta druga osoba jest lustrem, z którym się nie zgadzają. To intelektualiści. Wybory, decyzje w ich życiu nie są łatwą sprawą, gdyż zanim na coś konkretnie się zdecydują wiele razy będą zmieniać zdanie. To ludzie o ogromnej wyobraźni, stąd też bardzo często realizują się poprze sztukę.

VII Rydwan – jako karta osobista 7

Tej karcie przypisany jest znak zodiaku Rak i właśnie wrażliwość jest główną cecha osób z tą kartą osobistą. Są niezwykle emocjonalni i bardzo łatwo ich urazić, wtedy albo od razu uciekają albo zakładają „pancerz ochronny”. Wybierają zawody, które związane są z podróżami, lub takie, które nie wymagają 8 godzin pracy za biurkiem. Ciekawi świata, ciekawi ludzi co sprzyja pogłębianiu wiedzy. Potrafią być wspaniałymi przyjaciółmi jak i partnerami. Wyrozumiali dla drugiej osoby.

VII Siła – jako karta osobista 8

W tej karcie króluje Zodiakalny Lew i on nadaje charakter osobom z tą kartą. Ogromna siła woli, pewność siebie i odwaga nadają tym ludziom silny charakter. Jak coś sobie postanowią i jest to dla nich ważne, nie spoczną, puki nie osiągnął celu. Świetnie odnajdują się w zawodach związanych z finansami. To świetni kochankowie, niezwykle czuli ale i wierni.

IX Pustelnik – jako karta osobista 9

Osoby z tą kartą są indywidualistami. Tworzą swój świat, w którym najlepiej się czują. Zodiakalnie to Panny. Stąd też skrupulatność, dociekliwość i systematyczność w działaniu. Pragną wiedzy, zrozumienia tego świata i bardzo często prowadzi ich to na drogę rozwoju duchowego. Świetni nauczyciele, gdyż  zdobytą wiedzą z pasją będą się dzielić. Trudno im znaleźć partnera życiowego, gdyż jeśli ktoś nie dorównuje im intelektualnie wolą pozostawać sami.

X Koło Fortuny – jako karta osobista 10

Te osoby wiedzą, że każdy jest kowalem swojego losu i zawsze wykorzystają nadarzająca się okazję.  Żyją tu i teraz. To szczęściarze, którzy przyciągają do swojego życia małe lub większe „cuda” i zawsze to wykorzystają dla dobra siebie lub innych. Nie rozdrapują przeszłości i nie uciekają w marzenia. Teraz jest ten dobry czas dla nich. Nie płaczą, gdy coś się nie uda, coś się skończy, biorą życie takim jakie jest. Niezwykli optymiści, którzy tym zarażają ludzi wokół siebie.

XI Sprawiedliwość – jako karta osobista 11

To niezwykle zrównoważeni ludzie. Zawsze mają na wodzy swoje emocje i rozsądnie podchodzą do życia. Waga, to znak Zodiaku który im jest przypisany. Cechuje ich niezwykły dar obiektywnej oceny, są niezwykle sprawiedliwi, choć bardzo często surowi i dla siebie i dla otoczenia. Równowaga wewnętrzna, równowaga w życiu to cel, którzy chcą osiągnąć, choć nie zawsze to się udaje i popadają wtedy w skrajności.

XII Wisielec – jako karta osobista 12

A co jeśli jest inaczej niż myślę… To ciągłe rozważania, które powoduję, że takie osoby są bardzo sceptyczne. Ciągle badają głębię i nie przyjmują rzeczywistości takiej, jaka się wydaje na pierwszy rzut oka. To powoduje, że są osobami niezwykle ciekawymi, ekscentrykami, którym trudno dopasować się do otoczenia. To indywidualiści, którzy nie dadzą wpasować się w sztywne konwenanse. Odnajdują się w zawodach związanych z medycyną niekonwencjonalną czy tzw. wolnych zawodach.

XIII Śmierć – jako karta osobista 13

Karta ta wywołuje strach, a przecież śmierć ściśle związana jest z życiem i każdego dnia nam towarzyszy. Ludzie z tą kartą mają świadomość przemijania, tego że nic na stałe nam nie jest dane. Stąd też doceniają życie i ludzi wokół siebie. Dbają o swoje ciało, o swoje zdrowie. To osoby hojne jak i otwarte na przyjmowanie. Wyciągają wnioski z wydarzeń w swoim życiu i starają się nie popełniać tych samych błędów. To osoby o ogromnej głębi duchowej i często wybierają zawody związane z filozofią czy medycyną. Zodiakalnie przypisany jest znak Skorpiona.

XIV Umiarkowanie – jako karta osobista 14

To osoby, które potrafią połączyć ogień i wodę czyli dwie smarności. To daje im niezwykłą kreatywność i cierpliwość w dążeniu do celu. Zodiakalnie to Strzelce. Realizują się poprzez sztukę. Jeśli jednak wybiorą inne zawody, to zapewne będą to takie, które wymagać będą precyzyjności. Dyplomaci, którzy potrafią obiektywnie podejść do każdej sprawy.

XV Diabeł – jako karta osobista 15

Pasja, to słowo, które oddaje charakter osób z tą kartą. I właśnie z pasją podchodzą do wielu spraw. Bardzo często realizują się poprzez sztukę. Są niezwykle pociągający i fizycznie i intelektualnie. Zodiakalnie przypisany jest im znak Koziorożca. Osoby te nie mają łatwej drogi życiowej, bardzo często doświadczają trudności, które powodują, że są wyrozumiali i rozumieją ludzkie cierpienie. Potrafią przełamywać swoje własne lęki i ograniczenia i przez to zrealizować wszelkie swoje cele.

XVI Wieża – jako karta osobista 16

To bardzo wybuchowa energia i często daje to bardzo trudny charakter osobom z ta kartą. Niecierpliwość, wybuchowość, kłótliwość to cechy nad którymi trzeba pracować. Planeta, która przypisana jest tej karcie to wojowniczy Mars co powoduje, że te osoby zawsze są gotowe do wojny i niestety bardzo często te wojny same wywołają. Szczerość, czasem aż do bólu jest ich główną cechą, co nie przysparza im wielu przyjaciół. Będą piersi w obalaniu wszelkich przestarzałych struktur.

XVII Gwiazda – jako karta osobista 17

To szczęściarze, którzy zawsze spadną na cztery łapy. Optymizm, pozytywne podejście do życia, wiara w dobro, wiara w ludzi powoduje, że wokół nich jest wiele ludzi. Z radością dzielą się wszystkim z otoczeniem. Nie zatrzymają niczego przy sobie, wierząc, że świat zapewnia im wszelką obfitość. Zodiakalnie przypisany jest Wodnik, co daje im niekonwencjonalne podejście do życia. Wynalazcy, którzy na każdy problem znajdą rozwiązanie.

XVIII księżyc – jako karta osobista 18

Empatia, wrażliwość i intuicja to główne cechy osób z tą kartą. Zodiakalnie przypisany jest znak Ryb. Nie jest łatwo funkcjonować im w społeczeństwie, gdyż mocno odbierają energie otoczenia i ludzi. Bardzo często mają rozwinięte jasnoczucie. Dla własnego bezpieczeństwa otaczają się pancerzem, który ma ich chronić przez zranieniem. To oddani przyjaciele, powiernicy tajemnic, uzdrowiciele. Trudno czasem zrozumieć takie osoby, gdyż nie pokazują siebie, takim jakie są. Mają drugą twarz, którą odkryją tylko zaufanym osobom. Ich zainteresowaniem bardzo często jest ezoteryka czy po prostu to co niezwykłe, tajemne i niezwykłe.

XIX Słońce – jako karta osobista 19

Osoby takie potrafią rozświetlać szary dzień. To takie słoneczka w naszym życiu, które w każdej sytuacji wniosą optymizm, radość i dobry humor. Energia ich rozpiera i nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Ciekawi świata i ludzi. To świetni przyjaciele, niezwykle wierni i oddani. Gdy doświadczają trudnych wydarzeń w życiu potrafią odrodzić się jak feniks z popiołów. Nie wracają do przeszłości a z wiarą prą do przodu. Niezwykła przenikliwość, inteligencja powoduje, że świetnie sprawdzają się w zawodach, gdzie takie cechy są potrzebne. Śledczy, detektywi czy zawody związane z wyższą matematyką.

XX Zmartwychwstanie – jako karta osobista 20

Karta ta daje osobom niezwykła głębię. To osoby nietuzinkowe, które nie sa wylewne w swoich uczuciach czy słowie. Mają swoje tajemnice, które nigdy nie wyjawią otoczeniu. Niezwykła inteligencja powoduje, że szybko się uczą i tę wiedze wykorzystują w swoim życiu. Zanim oznajmią swoje plany światu, to dokładnie to przemyślą, przeanalizują wszelkie za i przeciw. To osoby sprawiedliwe. Nikogo świadomie nie skrzywdzą, nie wykorzystają, a jeśli ktoś łamie prawo to głośno będą o tym mówić jasno potępiając takie zachowanie.

XXI świat – jako karta osobista 21

Osoby z ta kartą to stare Dusze, które zbliżają się do końca swoje karmicznej podróży. To osoby świadome, które nie wchodzą w jakieś drobne gierki. Potrafią w jednej sekundzie zakończyć coś, co nie jest dla nich korzystne. Cenią ludzi inteligentnych i chętnie przebywają w ich otoczeniu. To osoby, które realizują obrane cele do końca. Czasem trudna przeszłość mocno potrafi ich blokować, jednak zawsze znajda siłę do pójścia dalej. Potrafią precyzyjnie zarządzać, łączyć kilka spraw czy zawodów na raz.

Zapoznaj się także z opisem osobistej karty Duchowej ( opis już wkrótce )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *