tarot

Wróżby z kart Tarota

Wróżby z kart Tarota popularne są już od średniowiecza. I chociaż niemal zawsze budziły sporo kontrowersji, miały też spore grono zwolenników. Tak jak dawniej, także obecnie wróżby pokazują jedynie możliwą drogę w przyszłości, mają na celu wskazanie kilku wyjść. Stąd wróżbici cenieni byli przez wszystkie warstwy społecznie, także duchowieństwo i koronowane głowy. Dziś jest podobnie, kiedy na szczególną uwagę zasługuje wróżenie z kart Tarota.

Zalety Tarota

Wróżbiarstwo zręcznie łączy w sobie magię z psychologią. Aby móc dotrzeć do konkretnej osoby, warto poszukać pomocy, jakim są karty tarota. Złożona z siedemdziesięciu ośmiu kart talia dzieli się na Arkana Małe (pięćdziesiąt sześć) i Arkana Duże (dwadzieścia dwie figury). W zależności od tradycji może różnić się nazewnictwo poszczególnych kart, ale zawsze znaczenie jest takie same. Wróżbita wybierając karty, jest w stanie spojrzeć zarówno w sytuację teraźniejszą, jak i w przeszłość i w przyszłość. Co ważne, informacje o przyszłości trzeba traktować jako drogę, możliwość – szansę lub sposób na uniknięcie zagrożenia. Znaczenie mają zarówno pojedyncze karty, jak również na wróżbę wpływa sąsiedztwo najbliższych. Znając tajniki układu i wieloznaczności poszczególnych kart, wróżbita lub wróżka dzieli się z nimi podczas sesji tradycyjnej lub internetowej. Karty znajdujące się w zbiorze Arkana Małe wskazują na sytuację codzienną, na konkretne momenty. Natomiast Arkana Wielkie informują o szansach i problemach w dłuższej perspektywie czasowej, o najważniejszych etapach żywota.

Z czym zgłaszać się po wróżbę?

Wydaje się, że pytanie zadane wróżbicie może dotyczyć każdej z życiowych dziedzin. Stąd gros z nich dotyczy miłości i związków. Ponadto można otrzymać wiele cennych wskazówek dotyczących drogi zawodowej czy kariery. Do wróżki warto też się zgłosić w sprawach zdrowotnych. Co istotne, karty tarota potrafią znaleźć odpowiedź nie tylko na pytania dotyczące jednej osoby, ale też związku, rodziny czy większej grupy. W ogólnospołecznej świadomości pokutuje stwierdzenie, że do wróżbitów zwracają się osoby z kłopotami, nieradzące sobie z codziennością i z demonami przeszłości. Taki tok myślenia jest spłyceniem. Owszem, wróżka pełni rolę psychologa lub nieoceniającego i słuchającego przyjaciela, który dzięki doświadczeniu, wiedzy i neutralności, uwypukla sedno problemu. Ale to nie wszystko. Wróżbici cenieni są za dyskrecję i optymizm oparty na szansach, których samemu nie sposób zobaczyć.

Wróżby online

W dobie internetu bardzo popularne są wróżby z kart Tarota online. Taka forma porady jest ceniona przez wiele osób, a to ze względy na łatwość w dotarciu do wróżki, jak i taka sama sprawdzalność wróżb. Wróżka Arkadia proponuje kilka form wróżb online. Każdy ma możliwość dostosowania odpowiedniej formy wróżby do tego, czego oczekuje. Może to być między innymi wróżba opisowa na email czy porada przez telefon.

Seans osobisty u wróżki

Dla osób, które nie mogą przekonać się do wróżb online, polecany jest seans osobisty. Spotkanie w cztery oczy z wróżka Arkadią to za każdym razem zastrzyk pozytywnej energii i chęci do zmian. Podczas seansu osobistego omawia się ogólny rozkład kart. Nie musisz mieć konkretnych pytań, gdyż wróżka Arkadia sama w kartach Tarota odnajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze odpowiedzi. Taki osobisty seans Tarota może pomóc Ci podjąć najkorzystniejsze dla Ciebie decyzje.

Chcesz zobaczyć jak wróżka Arkadia czyta te niesamowite karty Tarota wejdź na Jej kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *