Usługi

usługi - wróżka Arkadia

W skrócie mogłabym napisać tutaj, że zajmuję się ezoteryką, wróżbiarstwem i szeroko pojętą medycyną naturalną i takie usługi świadczę. A dokładniej opisze to poniżej. Zacznę od wróżbiarstwa.

Usługi -wróżby

Moim głównym medium wróżebnym jest Tarot. Jednak podczas seansów korzystam także z numerologii, Run, kart Lenormand i kart Anielskich. Wszystko zależy od problemu czy potrzeb osoby, która do mnie zgłasza się na poradę. Wróżę nie tylko w swoim gabinecie w Lublinie ale i usługi wróżbiarskie świadczę online.

seans osobisty Lublin czyli wróżby z kart Tarota.

Wróżby online

Jest kilka form i możliwości skorzystanie z wróżby na odległość.

wróżba – porady przez telefon, porada trwa do godziny czasu.

wróżba przez Messenger czy WhatsApp oraz Skype. Porada trwa do godziny czasu.

– wróżba w formie nagranego Filmu na You Tube. Taki film możecie sobie w dogodnym dla siebie czasie odtworzyć i obejrzeć kilka razy. Film może być publiczny lub niepubliczny a wtedy dostępny poprzez link tylko dla Was. Przykładowe wróżby

Wróżby e mail

Taką formę wróżby wybierz jeśli chcesz otrzymać odpowiedź w formie opisowej na swój adres e maila. W takiej poradzie przede wszystkim skupiam się na odpowiedzi na Wasze pytania ale także przekazuję wszystko co poza tym pokazują karty.

Kursy

Moja wiedza i doświadczenie zdobywane od prawie 30lat pozwala mi na dzielić się tym. Nauczam Tarota, prowadzę warsztaty z dziedziny Magii Świec oraz nauczam i inicjuję w Reiki.

– Kurs Tarota. Kurs stacjonarny Lublin lub kurs Online. Co jakiś czas organizuję kursy Tarota w Lublinie lub online poprzez komunikator Skype czy Messenger. Kursy te dedykowane są dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją drogę z Tarotem ale i dla tych, którzy chcą podszkolić swoją wiedzę. Uczę jak intuicyjnie czytać Tarota oraz jak pracować z kartami czy klientami aby było to bezpieczne. Kładę nacisk na BHP i etykę pracy. Aktualne terminy kursów znajdziesz TUTAJ

– Warsztaty z Magią Świec. Na tych warsztatach macie możliwość poznać czym jest magia świec i w jaki praktyczny sposób wykorzystać ją w swoim codziennym życiu.

Reiki – szkolenia i inicjacje prowadzę we wszystkie stopnie.

Oczyszczanie energetyczne

Te usługi to oczyszczenie Waszej energetyki, aury i ciała fizycznego z każdej negatywnej energii.

zdejmowanie klątw, uroków, rytuałów czarnej magii to rytuały oczyszczające, które wykonuję na odległość pracując na tzw. świadku energetycznym danej osoby. Świadek energetyczny to zdjęcie, imię i nazwisko, data urodzenia. Takie rytuały wykonuję przez trzy kolejne dni z rzędu. daje to gwarancje, że takie oczyszczanie ma bardzo duża skuteczność.

Masz podejrzenie, że ktoś wobec Ciebie użył czarnej magii czy Ty sam nieświadomie lub świadomie takie rytuały wykonywałeś i teraz doświadczasz negatywnych skutków takich działań to skontaktuj się ze mną a spróbuję Ci pomóc.

– oczyszczanie i harmonizacja czakr

Zanim zajmę się oczyszczaniem czakr to robię opisową diagnozę czakr. Zaznaczam w ilu procentach dana czakra źle pracowała i gdzie w ciele występują zaburzenia. Dopiero na tej podstawie przechodzę do oczyszczania harmonizacji. Taką diagnozę wysyłam na twój e mail.

Oczyszczenia znachorskie.

Oczyszczenia znachorskie to rytuały, które wykonywały nasze pra, pra babcie. działały wtedy i działają i także dzisiaj.

– spalanie róży

Spalanie róży to rytuał, który ma na celu usunięcie choroby zwaną różą. To czerwone plamy występujące przeważnie na nogach i związane są z bólem i gorączką. Taki rytuał ma działanie oczyszczające energetycznie na cały organizm, dlatego też wykonuje się go dla osób bardzo nerwowych i wtedy, gdy po prostu nie radzimy sobie z emocjami.

– przelewanie wosku

Przelewanie wosku to stara metoda zdejmowania klątw i uroków oraz wszelkich dolegliwości wykonywana przez nasze pra, pra babcie. Działało to wtedy i działa także dzisiaj. Przelewanie wosku ma zbawienny wpływ na zdrowie, emocje, problemy ze snem czy złe samopoczucie. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia energetyczne z naszego organizmu.

oczyszczanie mieszkań z negatywnych energii

Uzdrawianie

Jeśli borykacie się z problemami zdrowotnymi czy emocjami to jest możliwość skorzystania z zabiegów bioenergoterapeutycznych. Mam uprawnienia zawodowe Mistrza Bioenergoterapii i Czeladnika Naturopaty wydane przez Izbę Rzemiosła w Lublinie oraz ukończyłam 2,5 letnia szkołę z tytułem Bioenergoterapeuta.

diagnoza zaburzeń energetycznych w ciele i uzdrawianie

Reiki

– Reiki – wysyłanie energii Reiki na odległość na konkretne intencje,

– Masaż Reiki, przekazywanie Reiki na całe ciało. Czas zabiegu trwa około godziny. Taki masaż działa relaksująco, oczyszczająco oraz ma działanie uzdrawiające. Taki zabieg można wykonywać z konkretną intencją. Koszt to 100 zł.

– Szkolenia i inicjacje we wszystkie stopnie Reiki. Aktualne terminy kursów znajdziesz TUTAJ

Rytuały

Zaznaczę na początku, że nie wykonuję rytuałów, które w jakikolwiek sposób łamały by czy ograniczały by wolną wolę drugiego człowieka.

Rytuały, które wykonuję mają na celu oczyścić drogę do korzystnych sytuacji, wydarzeń i celów osób, które zamawiają takie rytuały. Także jeśli potrzebujecie wsparcie w przyciągnięciu do siebie miłości, lepszej pracy, nowych możliwości czy zdrowia to zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy a wtedy podam dokładne informacje.