Uzdrawianie energetyczne. Dzięki takiej diagnozie dowiesz się jakie zaburzenia energetyczne występują w Twoim ciele fizycznych i w aurze. Jakiego rodzaju są to zaburzenia, gdzie są umiejscowione.

reiki, to energia, która pomaga nie tylko w przywracaniu zdrowia ale i harmonii w naszym życiu. Przekazy na odległość mogą być z intencjami uzdrowienia dolegliwości fizycznych, oczyszczenia energetycznego lub w pomocy w konkretnych sytuacjach w naszym życiu.

Czakry odgrywają ogromną rolę w naszym życiu i zdrowiu. Ich prawidłowa praca wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Oczyść swoje czakry i poczuj sie lepiej. Uzdrawianie.

Bioenergoterapia to oddziaływanie energią na drugiego człowieka w celu oczyszczenia wszelkich zaburzeń w ciele i aurze, tak aby ciało fizyczne zaczęło dochodzić do zdrowia. Uzdrawianie.

Refleksologia stóp, to masaż na stopach polegający na uciskaniu specjalnych punktów refleksologicznych. Dzięki temu pobudzane są do pracy organy wewnętrzne organizmu, a co za tym idzie, dochodzi do samoleczenia.

Uzdrowienie i oczyszczenie relacji partnerskich.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube