Reiki - wróżka Arkadia

Reiki – pomoc w codziennym życiu

Reiki - wróżka Arkadia
Reiki – wróżka Arkadia

Reiki na odległość? Tak jest to możliwe. Na początku kilka słów o Reiki.

Co to jest Reiki?

Mówiąc najprościej to metoda pracy z energią lub jeszcze prościej i trochę z przymrużeniem oka,  bioenergoterapia po japońsku 😊. To energia, która pochodzi z najwyższego źródła. Jedni nazwą to Źródło Bogiem, inni Energią Kosmosu, czy Energią Miłości. To czyste Światło, które uzdrawia. To uzdrowienie na wielu poziomach, od ciała fizycznego poprzez ciała energetyczne czy po prostu konkretne sytuacje z życia codziennego.

I właśnie o takim uzdrowieniu dzisiaj napiszę, o pomocy w konkretnych sytuacjach związanych z życiem codziennym.

Sfera zawodowa

Jeśli zmagasz się z problemami z pracy. Niewiele zarabiasz, Twój biznes mocno kuleje lub nie możesz znaleźć pracy to możesz skorzystać właśnie z pomocy Reiki. Najpierw musisz mieć konkretną intencję, czyli czego pragniesz dla siebie, jakiej pomocy potrzebujesz a następnie w tej konkretnej intencji wysyłana jest energia Reiki. Dzięki temu oczyszcza się Twoja droga do znalezienia najkorzystniejszej pracy. Możliwe, że spotkasz ludzi, którzy Ci podpowiedzą co byłoby dla Ciebie pomocne. Być może nagle wpadniesz na genialny pomysł jak rozwiązać problemy w firmie.

A dzieje się tak dlatego, że energia Reiki oczyści wszystkie negatywne energie, wszystkie blokady, energie złych życzeń innych ludzi a wtedy sytuacja zaczyna rozwijać się najkorzystniej dla Ciebie.

Sfera uczuciowa

Każdy z nas chce mieć partnera/partnerkę z którą stworzy harmonijny, oparty na wzajemnej miłości związek. Niestety bardzo często tak jest, że „trafiamy” na nieodpowiednich partnerów. Przyczyn jest wiele w zależności od konkretnej osoby. Od negatywnych wzorców, karmy, własnych lęków poprzez energie klątw. I tutaj możesz sobie pomóc korzystając z energii Reiki.

Także, gdy jesteś już w związku i nie układa Ci się najlepiej możesz dopomóc sobie tą energią. Pomoże ona uzdrowić relacje, oczyścić z nagromadzonych emocji i łatwiej będzie wtedy o porozumienie.

Konkretne sytuacje życiowe

W naszym życiu jest wiele konkretnych sytuacji, w których możemy skorzystać z pomocy Reiki. Może to być chociażby pomoc w zdaniu egzaminu. Oczywiście nie należy tu liczyć, że nie będziesz musiał się uczyć. Energia pomoże Ci uspokoić emocje i odnaleźć w sobie całą tę wiedzę, którą się nauczyłeś. Tym sposobem stres nie pokrzyżuje Ci planów.

Takich konkretnych sytuacji jest wiele. Pomoc w zakończeniu sprawy sądowej, pomoc w najkorzystniejszym rozwiązaniu danej sytuacji czy wiele, wiele jeszcze innych. Pewnie sami moglibyście dopisać tu mnóstwo swoich intencji.

Przekazy energii Reiki na odległość

Energie Reiki na konkretną sytuację wysyła się 4 dni pod rząd. Jednak należy mieć świadomość, że my sami także mamy udział w najkorzystniejszym rozwiązaniu danej sprawy. Reiki oczyści drogę ale już działanie należy do nas samych. Zatem po takim przekazie trzeba zacząć działać w danym kierunku.

Zamawianie przekazów Reiki na odległość

Jestem Wielkim Mistrzem Reiki i od wielu lat już pracuję z tą Energią. Niejednokrotnie byłam świadkiem „cudów’ jakie się zadziały po wysłaniu Reiki. Jeśli i Ty chcesz doświadczyć działania tej cudownej Energii to serdecznie zapraszam.

Zapraszam również do obejrzenia filmiku, w którym opowiadam o Reiki – REIKI UZDRAWIAJĄCA ENERGIA

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *