Przelewanie wosku;

Przelewanie wosku to stary znachorski rytuał, który chcę Wam dzisiaj opisać. To znachorski rytuał oczyszczający. Nie pisze tutaj o andrzejkowych wróżbach ale o sposobie na oczyszczenie energetyczne naszego ciała i naszej energetyki.

Rytuał oczyszczający;

Przelewanie wosku to stara metoda znachorska. Wykonywały ja nasze pra, pra babcie, działało wtedy i działa i dzisiaj. Pewnie niejedni z Was słyszeli lub sami mieliście wylewany wosk jako dzieci. Tak, przelewanie wosku głównie kojarzy się z oczyszczeniem dzieci z przestrachu ale jest to skuteczna metoda i dla dzieci i dla dorosłych na naprawdę wiele dolegliwości i ciała i ducha.

Działanie przelewania wosku;

Wosk ściąga wszelkie klątwy, uroki, negatywne energie, negatywne emocje. Bardzo mocno uspokaja. Niejednokrotnie po takim zabiegu dolegliwości bólowe czy zdrowotne, które nie można było zdiagnozować w sposób konwencjonalny mijały.

Na przelanie wosku zgłaszają się do mnie osoby nie tylko takie, które zmagają się z jakimiś ciężkimi sytuacjami. Także, gdy brakuje im energii, mają problemy ze snem, obniżony nastrój, zbyt dużo emocji itp. Skutki tego oczyszczenie odczuwa się właściwie od razu po wykonaniu. Osoba taka czuje spokój czasem taki błogostan a z czasem i w życiu codziennym zauważa pozytywne zmiany.

przelewanie wosku - gabinet Naturoterapii Lublin

Zabieg przelania wosku

Przelewanie wosku wykonuję osobiście w swoim gabinecie w Lublinie ale i z taką samą skutecznością można to wykonywać na odległość. Wtedy pracuje na tak zwanym świadku energetycznym konkretnej osoby ( zdjęcie, własnoręczny podpis, dane tej osoby czy ubranie w którym ta osoba chodziła )


Czasem spotykam się z takim pytaniem „ czy trzeba koniecznie w to wierzyć aby to zadziałało?” Nie, nie trzeba, jednak trzeba dać możliwość, na zasadzie a nóż widelec mi pomoże, czyli po prostu na to się otworzyć.
Jeśli ten artykuł was zaciekawił, mielibyście jeszcze ochotę o coś dopytać to zapraszam do kontaktu.

Umów się na zabieg

Jeśli mieszkasz w Lublinie lub okolicy to skontaktuj sie ze mną poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń, tel 507-198-481, w celu zarezerwowania terminu spotkania.

Natomiast jeśli nie możesz osobiście do mnie dojechać, a chciałbyś skorzystać z tego zabiegu, to skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń, tel 507-198-481, a wyjaśnię jak taki zabieg na odległość wygląda.


Serdecznie pozdrawiam – Agnieszka Janeczko / wróżka Arkadia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *