wróżka Arkadia

Bo inna wróżka mi powiedziała…

Bardzo często spotykam się w mojej pracy właśnie z tym zdaniem – bo inna wróżka mi powiedziała…

Wróżby

Wróżba to jest energia na ten dzień, na dzień stawiania kart i jeśli za tydzień, za miesiąc postawimy karty nawet na to samo pytanie odpowiedź już może być inna. Także nie można odnosić się do tego co inna wróżka kiedyś powiedziała, gdyż dzisiaj dana sytuacja może zgoła inaczej wyglądać.

Oczywiście odnoszę się tutaj do porad u profesjonalnych wróżek, gdyż niestety internet zalewany jest ofertami od osób, które po prostu nie potrafią wróżyć. Osoby takie, z przykrością muszę to stwierdzić, szukają łatwego zarobku zupełnie nie zdając sobie sprawy z ogromnych konsekwencji, jakie za tym idą. I dla nich samych i dla osób, które korzystają z takich porad. Alle to już temat na inny artykuł.

Potwierdzanie wróżb

Jednym z powodów, dla których osoby idą po poradę do następnej wróżki jest chęć potwierdzenia lub zaprzeczenia informacji, które uzyskały. Jeśli wróżba była po Ich myśli to należy się zastanowić dlaczego w to nie chcą uwierzyć. Czyżby podświadomie czuły, że to co usłyszały nie może być prawdą? Niestety bardzo często tak jest. Podświadomie czują, że dana wróżba ni jak ma się z rzeczywistością ale tak bardzo pragnął właśnie takiego rozwiązania, że chcą potwierdzenia.

Podobnie dzieje się, gdy odpowiedź we wróżbie nie jest zadawalająca. Z nadzieją wysyłają prośbę o wróżbę do kolejnej wróżki dotąd aż napisze czy powie, to co chcą usłyszeć. Bardzo często tak właśnie się dzieje, gdyż powtarzając wróżby na konkretne pytanie w końcu jest taki chaos energetyczny, że dostajemy żądaną odpowiedź. Ale czy to ma jakikolwiek sens?

Energia wróżby

Każda wróżba to, jak pisałam wyżej, to energia na dany dzień. To rada, podpowiedź czy ostrzeżenie. To nastawienia danej osoby na ten dzień, to jej zamiary czy intencje. To wszystko pokazane jest pod kontem możliwych rozwiązań, możliwej drogi.

Jeśli zatem otrzymamy wróżbę która jest dla nas pomyślna, dowiadujemy się, że dana sytuacja pozytywnie dla nas się rozwiąże, czy zamiary osoby, o którą pytaliśmy także pokazane są w pozytywny sposób, to cieszmy się z tego. Nie kombinujmy, nie wprowadzajmy w to chaosu energetycznego sprawdzając to co chwila, bo po prostu sami to popsujemy. Natomiast, jeśli czujemy, że ta pozytywna wróżba jest tylko po to aby nas pocieszyć to dajmy sobie czas. Widocznie na tę chwilę nie powinniśmy zaglądać w to.

W przypadku negatywnej wróżby także nie należy „sprawdzić” jej u innej osoby. Ta informacja to przecież ostrzeżenie dla nas, że coś może pójść nie tak jak chcemy. To ma nas zmotywować do działania, do wybrania innej drogi. Należy z tym się zmierzyć a nie z uporem dążyć do tego, aż otrzymamy informację zgodną z naszymi oczekiwaniami. Przecież sama informacja, ta już pozytywna, niczego nie zmieni. Czas i tak zweryfikuje daną sytuację. Jeśli nie wykorzystamy tego ostrzeżenia i będziemy czekać na uzyskany w kolejnej wróżbie pozytywny wynik możemy się tylko rozczarować.

Etyka pracy wróżki

A oto przykłady z mojej pracy;

Bo kiedyś wróżka mi powiedziała, że zostanę wdową, lub że ten rok będzie dla mnie bardzo tragiczny. Także usłyszałam od jednej z klientek, że straci dziecko. To tylko niektóre „kwiatki” które usłyszałam w swoim gabinecie. Te, które najbardziej mają wpływ na życie osób.

Przecież wróżba, wizyta u wróżki ma pomóc a nie dobić osobę. Jaka zatem jest pomoc w informacji, że zostanie się wdową? No chyba tylko w przypadku, gdy klientka chce się szybko pozbyć męża. W innym przypadku latami będzie trzęsła się ze strachu o swojego męża, a co za tym idzie będzie do energetyzować tę sytuację, to tak jakby popychała go w tamtą stronę. Podobnie z pozostałymi przykładami, które napisałam wyżej. Taka wróżba, to rzucane klątwy a nie pomoc.

Oczywiście w kartach widać takie tragiczne sytuacje ale należy umieć je przekazać tak, aby pomóc klientce. Jeśli zobaczy się śmierć, to jedynie co można przekazać, to zmotywować do zmiany trybu życia, wysłać do lekarza czy nakłonić do zmiany planów. Po to aby pomóc, aby zapobiec danej tragicznej sytuacji.

Wróżby na relacje

Chyba najczęściej wybieramy się do wróżki w przypadku kłopotów w życiu uczuciowym. I najczęściej właśnie spotykam się z sytuacjami, kiedy klientki co chwila albo sprawdzają poprzednią wróżbę albo szukają nadal odpowiedniej dla siebie odpowiedzi. Najtrudniej jest określić energie danej osoby w odniesieniu do przyszłości, gdyż emocje podlegają ciągłej zmianie. Inna sprawa, że wiele osób podchodzi do danej relacji bardzo życzeniowo. Same lepiej wiedzą, co dana osoba myśli, czuje, jakie ma intencje i wróżka ma tylko to potwierdzić. Ale czy wtedy pytanie o to ma jakikolwiek sens?

Zanim zdecydujecie się na kolejne zadanie tego samego pytania, dobrze by było wziąć pod uwagę to co do tej pory usłyszeliście. Dajcie czas, przede wszystkim sobie.

Darmowe wróży

Bardzo często nie traktujemy poważnie takich wróżb. To tak z ciekawości, bo za darmo to skorzystam. Jednak należy pamiętać, że za każdym razem pytając o to samo wprowadzacie chaos energetyczny szkodząc sobie i danej sprawie, o którą pytacie.

Jeśli macie problem, chcecie się dowiedzieć na temat danej sprawy, na temat przyszłości to zastanówcie się nad wyborem odpowiedniej dla was wróżki i przyjmijcie taką odpowiedź, zmierzcie się z nią zanim powtórzycie pytanie.

Jak często korzystać z wróżb

Moim zdaniem nie należy zbyt często zaglądać w karty. Raz, dwa razy do roku to naprawdę wystarczy. Jeśli natomiast borykacie się z konkretnym problemem to po ok 3 miesiącach można sprawdzić, powtórzyć wróżbę na ten temat.

To my jesteśmy kowalami swojego losu. Informacje z wróżby mają nam pomóc podjąć decyzje a nie decydować za nas co mamy robić. To podpowiedź dla nas a nie wyrok. Zanim skorzystacie z takiej formy porady zastanówcie się czy naprawdę tego potrzebujecie, a potem zastanówcie się nad tymi informacjami, przemyślcie to.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *