Era Wodnika a wirus.

era wodnika - wróżka Arkadia

Era Wodnika w odniesieniu do bieżących spraw.

Era Wodnika a wirus. Od dłuższego czasu słyszymy, że wchodzimy w nowa erę, w erę Wodnika i wielu z was zapewne zastanawiało się co to znaczy. Wodnik jako znak Zodiaku bardzo nieprzewidywalny, oryginalny i pragnący wolności ale jakie ma to przełożenie na dzień codzienny?

Rok 2020 przejdzie do historii.

Ten rok mimo, że dopiero mamy marzec, przynosi nam prawie codziennie nowe niepokojące informacje. Na początku zawisła groźba wojny a teraz prym wiedzie wirus, który nie tylko zagraża zdrowiu i życiu ale wywraca życie do góry nogami. I w odniesieniu do tej nowej ery zastanawiamy się do czego to właściwie prowadzi…

Nic nie dzieje się bez przyczyny

Ileż to razy to zdanie zapewne słyszeliście. Ale ja to rozumieć w odniesieniu do wirusa, który szaleje na całym świecie? Jak znaleźć logiczne wytłumaczenie? Niektórzy nawet twierdzą, że to kara za grzechy?!! No nie. To nie żadna kara ale „energia”, która zmusza nas do zmiany. Do zmiany patrzenia na siebie i na nasze życie.

#zostań w domu

Tak, ta kwarantanna, którą sami sobie narzucamy albo zmuszeni jesteśmy do siedzenia w domu powoduje, że nie możemy pójść do pracy. A zatem nie mamy możliwości zarobkowania. Nie możemy zrobić normalnie zakupów czy spotykać się ze znajomymi i bliskimi. Zamknięte granice państw itp. Zapewne jest i będzie jeszcze wiele innych ograniczeń, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. No i gdzie tu szukać jakiejś głębszej przyczyny? Gdzie tu znaleźć w tym wszystkim jakieś wytłumaczenie. Do czego to prowadzi…????

W odniesieniu właśnie do tej nowej Ery, w którą wchodzimy postaram się znaleźć jedno z wielu przyczyn, tak jak ja to widzę.

Znak Zodiaku Wodnik a Nowa Era

Wodnik to znak wizjonerów, niekonwencjonalnej myśli i niezależności intelektualnej. Człowiek spod tego znaku odbiega od reszty ludzkości i idzie własną drogą. Ciągle odkrywa coś nowego, tworząc nowe idee, i uparcie kroczy swoją drogą niezależnie od tego, co myślą inni.

No właśnie i tak należy teraz podejść do tego co się dzieje w Waszym życiu. Utknąłeś w domu? Nie możesz iść do pracy? To zamiast tracić czas na oglądanie kolejnych strasznych wiadomości zastanów się, co mógłbyś wykonywać na odległość przez internet. Jeśli Twoje doświadczenie zawodowe, wykształcenie nie pozwala na to, to pomyśl nad przeszkoleniem się do czegoś nowego.

To czas niekonwencjonalnego podejścia do życia i właśnie w tym kierunku powinny iść Twoje myśli i Twoja energia. Nie siedź i nie popadaj w czarną rozpacz, bo to nic nie da. Wyjdź poza ramy w jakich do tej pory funkcjonowałeś i bądź jak ten Wodnik!!!

Przez ostatnie lata narastał pęd za sukcesem oraz towarzyszył wyścig szczurów. Nie mieliśmy czasu ani dla siebie czy dla najbliższych. Napięcie sięgało zenitu i niestety niektórzy płacili za to swoim zdrowiem…

A teraz…kilka dni w domu i zaczynamy dostrzegać ważniejsze rzeczy, zupełnie zmieniamy perspektywę. Najważniejsze staje się zdrowie i rodzina. I to są te pozytywne skutki tego wszystkiego co się dzieje i zadzieje w tym roku. Każda zmiana napawa strachem i opieramy się temu z całych sił. Dlatego też potrzeba było czegoś „mocnego” co wytrąciłoby nas ze strefy komfortu i zmusiło do zmiany.

Tak właśnie ja widzę to co się teraz dzieje. Staram się szukać nowych rozwiązań dla siebie. Nie panikuję i nie wymyślam czarnych scenariuszy tylko staram się nauczyć „pływać” w nowej sytuacji, gdyż najprawdopodobniej ten rok przyniesie jeszcze niespodzianki.

Życząc Wam cudowności pozdrawiam ciepło – wróżka Arkadia

Era wodnika – zobacz jakie zmiany niesie dla Ciebie

Jeśli potrzebujecie porady to zapraszam na stronę USŁUGI.

Jak wróżę zobaczysz na moim kanale You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *