jak kocha znak Zodiaku

Jak kocha dany znak Zodiaku?

Jak kocha dany znaki Zodiaku? Faktem jest, że miłość jest nieodłącznym elementem naszego życia. Warto się zatem zastanowić czy znak zodiaku, spod którego pochodzimy ma jakiś wpływ na to w kim się zakochujemy i jak kochamy… Oczywiście każdy człowiek jest indywidualną, niezastąpioną jednostką a podane niżej informacje są ogólnymi założeniami, którymi jedynie możemy się kierować bądź w jakimś stopniu sugerować i kształtować swoje własne znaczenie słowa „miłość”.

Baran – odważny i pewny siebie

Jak kocha? Osoby spod znaku barana są zazwyczaj pewnymi siebie zdobywcami, którzy lubią, kiedy o obiekt westchnień muszą trochę powalczyć. Są otwarci i otwarcie mówią o swoich uczuciach. Barany są gotowi walczyć do ostatniej kropli krwi o swoją miłość, więc są doskonałymi partnerami.

Byk – indywidualista

Byki nie są znane z romantycznych kolacji i długich wieczornych spacerów. Stąpają twardo po ziemi, miłość zdecydowanie nie jest dla nich priorytetem w życiu. Oddzielają seks od miłości, lecz wchodząc w stały, poważny związek stawiają na monogamię.

Bliźnięta – jedna miłość na całe życie

Bliźnięta wierzą w jedną miłość na całe życie. Często mówią, że jeszcze nigdy nie były zakochane, właśnie dlatego, że czekają na tego jedynego partnera. Uważają, że miłość jest już tuż na wyciągnięcie ręki więc wchodzą w związki, których potem żałują, gdy okaże się, że to nie była ta jedyna, prawdziwa miłość.

Rak – szczery i otwarty

Osoby posiadające znak zodiaku Rak, są osobami niezwykle szczerymi i otwartymi w relacjach miłosnych. Zazwyczaj Raki najpierw budują przyjaźń a potem głębsze uczucia do tej drugiej osoby. Nie wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia. Są doskonałymi partnerami, są gotowi skoczyć w ogień za swoją miłość.

Lew – bardzo głodny miłości

Lwy są zwykle bardzo głodne miłości, gdy jej nie dostają. Łatwo ulegają komplementom i staraniom uwodzicieli. Zakochana osoba spod tego znaku jest gotowa oddać całe swoje życie swojej miłości. Jeżeli Lew poczuje się wykorzystywany to złość i żal zagoszczą w jego życiu na długo.

Panna – ostrożna i nieśmiała

Panny są znane ze swojej ostrożności i nieśmiałości w relacjach partnerskich. Zwykle nie wykonują pierwszego kroku, a zakochane potrafią ciągnąć przyjaźń, czekając na pierwszy krok z drugiej strony. Osoby ze znakiem panny tworzą pełnej miłości i szacunku do siebie związki.

Waga – posiada sprecyzowane wymagania

Wagi zwykle charakteryzują się sprecyzowaną wizją związku i partnera. Udzielają dobrych rad i chętnie słuchają zwierzeń. Często wychodzi jednak, że związek Wagi nie jest taki idealny, ale wprost tego nie powie i będzie koloryzowała, udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Skorpion – samotnik

Skorpion chce być wolny i niezależny. Często zmienia partnerów, lecz miłość jest dla niego bardzo ważna. Przy osobie, którą darzy uczuciem jest w stanie pokazać swoje słabe punkty. Nie akceptują braku szczerości i lojalności.

Strzelec – żyje dla miłości

Osoby spod znaku strzelca nie potrafią być same. Uwielbiają być zakochane. Szybko przechodzą w nowy związek po zakończeniu poprzedniego. Strzelec jest zwykle bardzo atrakcyjny i nie ma problemów z powodzeniem.  Celem w życiu Strzelców jest właśnie miłość.

Koziorożec – niegodny miłości?

Osoby ze znakiem koziorożca są przekonane, że nie są godne miłości. Żyją w przekonaniu, że na miłość muszą sobie zasłużyć a każda osoba, która się nimi interesuje nie ma wobec nich szczerych intencji. Koziorożce są nieufne i do przesady ostrożne w relacjach miłosnych, lecz gdy już wejdą w jakąś relacje starają się nad wyraz.

Wodnik – magnez na miłość

Wodnik zwykle nie ma żadnych problemów ze znalezieniem drugiej połówki. Miłość przychodzi do nich nawet jeśli jej nie szukają. Osoby spod tego znaku są często obojętne w stałych związkach a jest to właśnie spowodowane ilością adoratorów. Jak kocha to szczerze.

Ryby – silna potrzeba miłości

Ryby są osobami bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Jak kocha? Potrzebuje miłości jak tlenu. Bardzo nie lubią monotonii w stałych relacjach. Szybko zaczynają darzyć uczuciem drugą osobę. Żyją dla miłości i chwil spędzanych ze swoją miłością.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *