jaki jest Twój talent

Jaki jest Twój nieodkryty talent.

Talent, to indywidualne predyspozycje każdej osoby. Każdy z nas rodzi się ze swoim indywidualnym talentem, choć niestety nie każdemu jest dane odkryć go w odpowiednim czasie i wykorzystać dla dobra swojego czy innych. Spójrz na te cztery symbole, pod którymi kryje się informacja o Twoim ukrytym talencie. Być może już najwyższy czas aby go odkryć i zacząć go doskonalić.

Przez chwilę poprzyglądaj się tym symbolom i poczuj, który z nich jest Ci najbliższy…

Wybierz symbol

klucz
drzewo
księżyc
gwiazdy

Klucz

Twoim nieodkrytym talentem jest zdolność docierania tam, gdzie inni nie mają dostępu. Może to być zdolność analitycznego myślenia i kojarzenia z pozoru rozbieżnych faktów. Nic przed Tobą się nie ukryje, gdyż nawet najdrobniejsze szczegóły nie umkną Twojej uwadze. Najprawdopodobniej wszelkiego rodzaju rebusy i zagadki nie stanowią dla Ciebie żadnego wyzwania, gdyż w mgnieniu oka znajdujesz rozwiązanie.

Drzewo

Twoim nieodkrytym talentem jest uzdrawianie w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Najprawdopodobniej lgną do Ciebie ludzie szukający wsparcia. Powierzają Ci swoje najskrytsze tajemnice i sama rozmowa z Tobą może stanowić dla Nich „lekarstwo”. Podobnie dzieje się ze zwierzętami, które zawsze obdarzają Cię swoim zaufaniem.

Księżyc

Twoim nieodkrytym talentem są zdolności pozazmysłowe. Być może w tym momencie wydaje Ci się to niemożliwe ale zastanów się przez chwilę… W dzieciństwie mogłeś mieć swoich niewidzialnych przyjaciół. To znaczy niewidzialnych dla innych, dla Ciebie byli jak najbardziej realni. Wystarczy, że kogoś pierwszy raz zobaczysz i wiesz, z jakim człowiekiem masz do czynienia. A być może miewasz sny, które potem spełniają się w rzeczywistości. Niech to Cię nie przeraża, po prostu poszukaj wiadomości z tego zakresu a zobaczysz, że może to być dla Ciebie bardzo korzystnym talentem.

Gwiazdy

Twoim nieodkryty talent to zdolności artystyczne. Może to być malarstwo, śpiew, aktorstwo czy wszelkiego rodzaju sztuka. Właśnie poprzez sztukę wyrażasz swoje emocje, odkrywasz swoją Duszę, realizujesz się. Być może lubisz od czasu do czasu malować czy śpiewać ale uważasz, że to nic nie warte. Nic bardziej mylnego, właśnie sztuka da Ci możliwość realizacji i wejścia na drogę Dyszy

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *