dom - karty lenoramand - wróżka Arkadia
4 Dom

Dom – karty Lenormand

Dom karty Lenormand to Twoje otoczenie i Twój dom i Twoje korzenie. Mówi o stabilności i poczuciu bezpieczeństwa. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Ta karta także zwraca uwagę na nasze ciało, bo to przecież także nasz „dom”

W miłości Dom jest zapowiedzią stabilizację, trwałość i bezpieczeństwo. To możliwość założenia rodziny i zamieszkania razem. To plany i możliwości o wspólnym domu.

W sferze zawodowej karta ta może mówić o rodzinnym interesie czy o pracy wykonywanej w domu. To także stała i stabilna praca, która daje zadowolenie. Wskazuje na stabilną sytuację finansową i odradza ryzykowne przedsięwzięcia. Możliwość inwestowania w nieruchomości. Zawody jakie ta karta opisuje to dozorca, portier, pokojówka, rzemieślnik, architekt, pomoc domowa i przedsiębiorca.

W zdrowiu karta Dom karty Lenoramnd mówi o potrzebie odpoczynku, zostaniu w domu. Sama karta wskazuje na nasze ciało jako całość z zaznaczeniem szkieletu jako fundamentu. Karty obok pokażą ewentualnie gdzie leży problem w poszczególnych orkanach. W chorobie będzie mówić o poprawie.

Jako opis osoby karta będzie mówić o osobie, która lubi przebywać w domu. To domator kochający rodzinę. Starszy mężczyzna, ojciec, brat czasem szef. To może być prawnik, przedsiębiorca oraz agent nieruchomości czy projektant wnętrz. Osoba wzbudzająca zaufanie swoją postawą i wyglądem.

Określając czas Dom wskazuje na rano, coś długotrwałego, stabilnego, powoli, 4 dni, 4 tygodnie, 4 miesiące, kwiecień.

Zobacz inne karty

  1. Jeździec
  2. Kończyna
  3. Statek

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *