Dom – karty Lenormand

dom - karty lenoramand - wróżka Arkadia
4 Dom

Dom – karty Lenormand

Dom karty Lenormand to Twoje otoczenie i Twój dom i Twoje korzenie. Mówi o stabilności i poczuciu bezpieczeństwa. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Ta karta także zwraca uwagę na nasze ciało, bo to przecież także nasz “dom”

W miłości Dom jest zapowiedzią stabilizację, trwałość i bezpieczeństwo. To możliwość założenia rodziny i zamieszkania razem. To plany i możliwości o wspólnym domu.

W sferze zawodowej karta ta może mówić o rodzinnym interesie czy o pracy wykonywanej w domu. To także stała i stabilna praca, która daje zadowolenie. Wskazuje na stabilną sytuację finansową i odradza ryzykowne przedsięwzięcia. Możliwość inwestowania w nieruchomości. Zawody jakie ta karta opisuje to dozorca, portier, pokojówka, rzemieślnik, architekt, pomoc domowa i przedsiębiorca.

W zdrowiu karta Dom karty Lenoramnd mówi o potrzebie odpoczynku, zostaniu w domu. Sama karta wskazuje na nasze ciało jako całość z zaznaczeniem szkieletu jako fundamentu. Karty obok pokażą ewentualnie gdzie leży problem w poszczególnych orkanach. W chorobie będzie mówić o poprawie.

Jako opis osoby karta będzie mówić o osobie, która lubi przebywać w domu. To domator kochający rodzinę. Starszy mężczyzna, ojciec, brat czasem szef. To może być prawnik, przedsiębiorca oraz agent nieruchomości czy projektant wnętrz. Osoba wzbudzająca zaufanie swoją postawą i wyglądem.

Określając czas Dom wskazuje na rano, coś długotrwałego, stabilnego, powoli, 4 dni, 4 tygodnie, 4 miesiące, kwiecień.

Zobacz inne karty

  1. Jeździec
  2. Kończyna
  3. Statek

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *