jeździec - wróżka Arkadia
Jeździec

1 Jeździec

Jeździec zawsze przynosi nowiny ale jeśli w pobliżu tej karty są inne, negatywne, to niestety nie zawsze to są dobre nowiny. To także karta osobowa. Mogą to być odwiedziny ale i także e maile, listy czy inne wiadomości a nawet paczki. Karta ta także mówi o szybkości, także może to być przyspieszenie w sprawach, o które pytacie.

W miłości wróży pojawienie się nowej znajomości, wejście w nowe relacje. Czasem także wskazuje na kochanka. Osoba, którą symbolizuje Jeździec nie jest zbyt stała w uczuciach, także trzeba uważać i dać mu czas aby określił się co do swoich intencji.

W sferze zawodowej wróży szybkie zmiany. Także może to być nowa praca, awans czy nowe możliwości dla nas. Może też mówić o pojawieniu się wspólnika czy nowego kontrahenta. Praca związana z kontaktami z innymi ludźmi.

W sferze zdrowotnej karta Jeźdźca generalnie mówi o szybkiej poprawie zdrowia. Wskazuje na kończyny dolne oraz, że należy zwiększyć ćwiczenia fizyczne.

Jeździec określa osobę, która ma coś wspólnego z wiadomościami, także może to być listonosz czy kurier. Młody i wysportowany mężczyzna, bardzo energiczny. Dobrze ubrany i elegancji, bardzo miły w obejściu.

Określenie czasu – szybko, niedługo, 1-2 dni, ewentualnie miesiąc styczeń, lub pierwszy dzień miesiąca.

Zobacz pozostałe karty

Kończyna

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *