jeździec - wróżka Arkadia

1 Jeździec – karty Lenormand

jeździec - wróżka Arkadia
Jeździec

1 Jeździec

Jeździec zawsze przynosi nowiny ale jeśli w pobliżu tej karty są inne, negatywne, to niestety nie zawsze to są dobre nowiny. To także karta osobowa. Mogą to być odwiedziny ale i także e maile, listy czy inne wiadomości a nawet paczki. Karta ta także mówi o szybkości, także może to być przyspieszenie w sprawach, o które pytacie.

W miłości wróży pojawienie się nowej znajomości, wejście w nowe relacje. Czasem także wskazuje na kochanka. Osoba, którą symbolizuje Jeździec nie jest zbyt stała w uczuciach, także trzeba uważać i dać mu czas aby określił się co do swoich intencji.

W sferze zawodowej wróży szybkie zmiany. Także może to być nowa praca, awans czy nowe możliwości dla nas. Może też mówić o pojawieniu się wspólnika czy nowego kontrahenta. Praca związana z kontaktami z innymi ludźmi.

W sferze zdrowotnej karta Jeźdźca generalnie mówi o szybkiej poprawie zdrowia. Wskazuje na kończyny dolne oraz, że należy zwiększyć ćwiczenia fizyczne.

Jeździec określa osobę, która ma coś wspólnego z wiadomościami, także może to być listonosz czy kurier. Młody i wysportowany mężczyzna, bardzo energiczny. Dobrze ubrany i elegancji, bardzo miły w obejściu.

Określenie czasu – szybko, niedługo, 1-2 dni, ewentualnie miesiąc styczeń, lub pierwszy dzień miesiąca.

Zobacz pozostałe karty

Kończyna

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *