Statek – karty Lenormand

statek - karty lenormand, wróżka Arkadia
Statek

3 Statek

Statek wróży zmiany w naszym życiu. Mogą one dotyczyć zmiany miejsca zamieszkania, podróży ale i zmiany w naszym życiu osobistym. Czas spakować walizki i szykować się do drogi. Karta ta także mówi o środku transportu, także może symbolizować twój samochód. Mówi też o zagranicy i biznesie. Wskazuje także o przyspieszeniu w nurtujących nas sprawach.

W miłości Statek mówi o znajomościach czy związkach na odległość. To nawiązywanie znajomości poprzez np internet. Jeśli karta ta stoi przy pozytywnych kartach wskazywać będzie na poprawę sytuacji w relacjach. Niestety przy negatywnych może wskazywać rozstanie. Tęsknota za miłością. poznanie partnera w podroży.

W sferze zawodowej i finansowej karta będzie zwracać uwagę na kontakty biznesowe z zagranicą. Otwarcie się inne ( dalsze ) możliwości współpracy. To także praca zdalna. Dobry czas na kupno czy sprzedaż. Nowe możliwości zawodowe. Znalezienie nowej pracy. Może mówić także o nieoczekiwanych pieniądzach, typu spadek.

W sferze zdrowotnej wskazuje na dolegliwości ze strony narządów znajdujących sie w brzuchu, czyli; wątroba, śledziona, woreczek żółciowy czy trzustka. Czasem mówi o chorobach o podłożu psychologicznym. Alkoholizm (szczególnie z kartą Ryb) lub nadużywanie jakichś substancji. To także może być choroba lokomocyjna czy zawroty głowy. Jeśli pytasz o leczenie to ta karta wskazuje podróż do innego miasta lub szukanie pomocy z dala od domu. Może wskazywać lekarza medycyny niekonwencjonalnej.

Jako osobę, karta Statek opisuje podróżnika, czy osobę która często zmienia swoje miejsce zamieszkania, obcokrajowca. Zawody to handlarz, podróżnik, żeglarz, marynarz, pracownik biura podróży itp.

Jako określenie czasu karta ta mówi o dłuższym czasie lub 3 dni, 3 tygodnie, 3 miesiące, Marzec, trzeci dzień miesiąca

Zobacz inne karty

  1. Jeździec
  2. Kończyna

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *