kończyna - wróżka Arkadia

2 Kończyna – karty Lenoramnd

kończyna - karty lenormand
Kończyna

Kończyna przynosi szczęście i dobra passę. Przyciąga radość, szczęście i dobre wydarzenia. To zapowiedź niespodzianek i dobrych wydarzeń w nadchodzącej przyszłości. Karta ta przynosi inspirację i nadzieję, jednak trzeba dobrze wykorzystać sytuację, ponieważ to szczęście może być krótkotrwałe. Możesz podjąć ryzyko, bo szczęście Ci sprzyja.

W miłości karta ta zapowiada szczęście, jednak czasem może to być krótkotrwałe szczęście i ciesz się nim, póki trwa. Mówi o możliwości poznania kogoś nowego. Możliwa randka, flirt czy pocałunek.Również może zapowiadać przelotny romans, taką krótką przygodę miłosną. Kończyna także daje nadzieję na pogodzenie się skłóconych osób.

W sytuacji zawodowej czy finansowej zapowiada dobra passę. Może pojawić się propozycja nowej pracy czy większe pieniądze. Możliwa także niespodziewana wygrana. Jeśli wcześniej były kłopoty, to ta karta zapowiada zakończenie tego złego okresu. Należy jednak pamiętać, że to szczęście może trwać tylko chwilę, także należy łapać możliwości w chwili, gdy się pokazują. Jeśli będziemy zwlekać z decyzją, to te możliwości mogą być już nieaktualne.

W sferze zdrowotnej ta karta zapowiada poprawę zdrowia. Wskazuje na system nerwowy i aurę. Może także podpowiadać aby wprowadzić mieszanki ziołowe oraz więcej ruchu na świeżym powietrzu.

Jako karta osobowa, Kończyna opisuje osobę bardzo wesołą, energiczną i bardzo pozytywnie nastawioną do życia. To taka dusza towarzystwa. To taki farciarz, który zawsze ma szczęście.

Jeśli pytamy o czas to Kończyna z karty Lenoramd pokazuje – nagle, nieoczekiwanie, krótko, od 2 do 5 dni, 2 tygodnie, 2 miesiące, luty, drugi dzień miesiąca.

Zobacz pozostałe karty

Jeździec

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *