Jak wyglądają moje wróżby

Przygotowanie do wróżby

Przygotowanie do wróżby zaczynam od siebie. A co to znaczy od siebie? Otóż osoba zajmująca się ezoteryką, energią cały czas ma kontakt z różnymi energiami. Bardzo często są to bardzo niskie energie, bo przecież osoby zwracające się po pomoc niosą za sobą takie energie. Problemy osobiste, choroby, klątwy czy inne trudne sytuacje są równoznaczne z niską energią. I właśnie z taką energią wróżka ma cały czas kontakt pomagając osobom zwracającym się po pomoc.

Mając tego pełną świadomość i zawsze przez seansem i zaraz po, oczyszczam swoją energetykę ze wszystkich negatywnych energii, które pokazały się podczas seansu, jak i swój gabinet. Nie jest ważne czy jest to seans osobisty czy wróżba przez telefon, gdyż zawsze nawiązuje się kontakt energetyczny z osobą. Zachowanie tych podstawowych zasad BHP pozwala mi na prawidłowy odczyt kart bez zbędnych zanieczyszczeń energiami innych osób.

Dlaczego jest to tak ważne? Otóż dbanie o swoją energię, o jej wysoki poziom pozwala na profesjonalną pomoc. Podczas seansu dochodzi do wymiany energetycznej, wróżka – klient. Jeśli wróżka ma czystą i wysoką swoją energię tym właśnie może się podzielić z klientem. Przy okazji odczytu z kart doenegetyzuje drugą osobę. Jeśli wróżka miałaby niską i zanieczyszczoną energię to właśnie tym się podzieli z klientem.

Ważne jest zatem aby dobrze się zastanowić do kogo zwracamy się po wróżbę, czy oprócz odczytu z kart nie otrzymamy niechcianego “prezentu”.

Także zawsze wróżby zaczynam od oczyszczenia siebie, oczyszczenia gabinetu i oczyszczenia kart, z których wróżę. Następnie skupiam się na osobie, na pytaniach od tej osoby i szukam obiektywnych odpowiedzi w rozkładach kart.

A zatem jak wyglądają moje wróżby?

Nie potrzebuje pytań aby opowiedzieć o osobie, która do mnie się zgłasza. Patrząc w karty, czy nawet na osobę, czy jej zdjęcie, mówię o tym co się teraz dzieje w jej życiu, o problemach, które na ten moment są najważniejsze. Opisuję poszczególne dziedziny życia, związki, praca, finanse, zdrowie. Mówię o zagrożeniach i o nowych możliwościach. Czasem pojawiają się podczas takich wróżb informacje dotyczące klątw czy uroków. Oczywiście, jeśli klient ma swoje konkretne pytania, to i na nich się skupiam. Jednak często bywa tak, że podczas mojego czytania odpowiedzi na te pytania udzieliłam, nie znając ich wcześniej.

Zwracając się do mnie zawsze macie gwarancję szczerości i zachowania pełnej tajemnicy. Etyka zawodowa jest dla mnie bardzo ważna. Nigdy nie oszukuję, nie naciągam wróżby aby dać złudną nadzieję. Jeśli w czytaniach pojawiają się trudne sytuacje, to mówię o nich ale zawsze szukam możliwości poradzenia sobie z tym. Zawsze staram się aby klient “wyszedł” ode mnie z konkretnymi informacjami. Jak może wyglądać jego przyszłość, jak poradzić sobie z zagrożeniami i w jakim kierunku działać aby wyprostować tą swoją drogę życiową.

Czego nie powiem

Nie powiem o śmierci, gdyż nasza dusza zawsze ma możliwość zawrócenia z drogi śmierci, to po pierwsze, a po drugie taka informacja mogłaby bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Nie powiem o osobistych sprawach innych osób. Pytania mogą dotyczyć tylko relacji a nie na przykład, czy mój były jest szczęśliwy z Aśką. Skoro jest “były”, to nie mam prawa zaglądać w jego prywatne życie. Mogę jedynie odpowiedzieć na ewentualne relacje z “byłym”. Nie odpowiem także na pytania dotyczące osobistych spraw dorosłych dzieci. Rozumiem mamy, które chcą wiedzieć czy ich dorosła córka dalej będzie z Krzyśkiem. Ale dorosła córka ma prawo do tajemnicy i może nie życzyć sobie aby mama o tym wiedziała i wtrącała się w jej życie.

Z klientami, z kartami pracuję już prawie 30 lat dało mi to ogrom doświadczeń, które pozwala mi w profesjonalny sposób wróżyć i być wróżką.

Serdecznie pozdrawiam – wróżka Arkadia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *