wizyta u wróżki

Wróżka – czy warto się do niej wybrać

Nikt nie jest idealny, rzadko kiedy zdarza się tak, że przez całe życie nie stykamy się z problemami. Gdy pojawią się one na horyzoncie, gdy pogubimy się w tym świecie, albo może nas coś dręczy? Nawet zwykłe złe przeczucie, czy chociażby odnalezienie odpowiedzi na dręczące nas pytania, warto wtedy zastanowić się nad wizytą u wróżki. Na zakrętach życia na pewno niejednokrotnie zastanawiamy się nad takiego rodzaju pomocą. Pozwólmy spojrzeć obiektywnym okiem na swoją sytuację i skorzystać ze wskazówek doświadczonej wróżki. Zobaczmy, czy warto wybrać się do wróżki.

Kim jest wróżka?

Bardzo dobre pytanie, które warto sobie postawić już na samym początku naszej drogi z wróżbami.  Należałoby się cofnąć do czasów odległych, nawet i historycznych, gdyż już tam mamy pierwsze wzmianki o wróżkach. Jednak warto dodać, że nie były one wtedy cenione, ich talent był nawet bojkotowany.Współczesna wróżka już nie skrywa się w starych domostwach na odludziu i nie musi ukrywać swojego daru. Tak nazwijmy te rzeczy po imieniu to jest dar, który nie trafia się każdemu.  Wróżka jest normalnym człowiekiem, jednakże widzącym także przyszłość. Jest to niezwykle rzadka umiejętność, ale odpowiednio pokierowana może służyć ludziom w dużej mierze, za pomoc, czy drogowskazy życiowe.

Kto chodzi do wróżki?

Niegdyś utartym schematem było to, że z porad wróżki korzystały jedynie osoby, które nie potrafiły sobie poradzić życiowo, ale i także takie, które były nieco dalej za postępującym światem, w pewnym sensie zatrzymały się we wcześniejszych latach postępu.

W obecnych czasach sfera ezoteryczna jest już szeroko pojęta, a z porad wróżki korzysta coraz więcej osób. Jest to także dosyć głośno promowane w mediach, zatem porada u wróżki to rzecz normalna. Korzystają z niej celebryci, politycy, inne znane osoby, ale i również zwykli ludzie, ze zwykłymi problemami. Nie jest to utarty schemat, że z porad wróżki korzystają jedynie osoby, którym się nie wiedzie życiowo, które na przykład nie mają pieniędzy, przytłaczają je problemy. Obecnie z porad wróżki korzystają także osoby, które mają dobre pozycje zawode, jednakże inne aspekty u nich podupadaja. Mowa tutaj oczywiście o poszukiwaniu swojego szczęścia, o pomocy w podjęciu kluczowych decyzji życiowych.

Z czym może pomóc wizyta u wróżki?

Wizyta u wróżki przede wszystkim ma nam pomóc wyciszyć się mentalnie. Zyskać  spokój ducha, ale także i bezpieczeństwo. Odpowiedzi na pojawiające się pytania, brak możliwości podjęcia słusznej decyzji, czy chociażby przyszłość w związku i inne problemy. Wróżka jest pewnego rodzaju także psychologiem, gdyż zawsze wsłuchuje się w problem osoby, która się do niej zgłasza. Może całkiem bez emocji spojrzeć na pojawiający się problem, dostrzec inne wyjścia, zmiany. Zarówno jasnowidzenie jak i karty są ogromnym narzędziem w spoglądaniu w przyszłość, w nakierowaniu człowieka na słuszny wybór. Delikatne pchnięcie do przodu za sprawą rad wróżki może w niejednym przypadku być kluczowe. Warto nadmienić, że dla wróżki nie ma tematu tabu, jeśli chodzi o przyszłość jest w stanie odnaleźć odpowiednią drogę, wskazać ją, lub pokierować na słuszne rozwiązanie. Uwaga pamiętajmy, że sam wybór tej drogi należy jedynie do nas. Przyjmijmy dane nam wskazówki jako radę, nie konieczność!

Uzależnienie od wróżb

Uzależnienie od wróżb wcale nie jest takim mało popularnym pojęciem. Jak się okazuje uzależnić można się nie jedynie od alkoholu, papierosów czy hazardu, ale także i od wróżb. Dzieje się tak w momencie kiedy przestajemy kontrolować całkowicie swoje życie. Uzależniamy je jedynie od tego co powie wróżka, tego jaką przyszłość wskaże. Uzależnienie widać w momencie kiedy nie możemy podjąć nawet błahej decyzji samodzielnie bez uzyskania wróżby. To jest bardzo toksyczne podejście, gdyż tak jak wcześniej było wspomniane wróżby należy traktować jako radę, pomoc, a nie życiową wyrocznię, na której trzeba bezgranicznie polegać odsuwając zdrowy rozsądek. Wróżka wysłucha każdego i za pomocą wróżb pokaże odpowiednie tory życiowe, jednakże nie podejmie za drugą osobę decyzji, wolna wola i zdrowy rozsądek na pierwszym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *