Wróżka Arkadia – wróżba walentynkowa.

Walentynki to dzień, w którym dużo mówimy i myślimy o miłości ale czy wiecie skąd to święto? Otóż nazwa pochodzi od świętego Walentego i mimo katolickiego patrona tego święta wiązane jest ono czasem ze zwyczajem pochodzącym z Cesarstwa Rzymskiego. Polegało to głownie na poszukiwaniu wybranki serca, np. przez losowanie jej imienia ze specjalnej urny. Tego dnia zwyczajowo obdarowujemy wybranka czy wybrankę swojego serca liścikami, w których wyznajemy miłość. Często te liściki pisane są wierszem. To święto obchodzone jest głównie w Wielkiej Brytanii i Stanach zjednoczonych. Tam przynajmniej jest najbardziej rozpowszechniona. Do Polski trafiło w latach 90-siątych XX wieku.

Zwolennicy i przeciwnicy tego święta.

Walentynki tak samo mają wielu swoich zwolenników jak i przeciwników. Ale czy rzeczywiście ma to jakieś znaczenie? Przecież najważniejsze aby być w tym autentycznym i nie iść za tłumem. Bo to modne, bo tak wypada. Oczywiście okazywać sobie uczucia powinniśmy każdego dnia, przy wielu okazjach i tak bez okazji. Taką właśnie okazją może być i ten dzień. Jeśli zatem chcemy tego dnia obdarować szczególną dla nas osobę słodkim liścikiem czy pluszowym misiaczkiem, to czemu by nie?

Wróżka pilnie poszukiwana.

Tak, takie dni jak Walentynki czy Andrzejki powodują, że szukamy odpowiedzi typu: Czy On mnie kocha? Czy odwzajemnia moje uczucia i czy będziemy razem? Wróżka jest tu jak najbardziej pomocna. Jeśli i Was trapią takie czy podobne pytania wejdźcie na stronę USŁUGI i zapoznajcie się z różnymi formami wróżb jakie oferuję.

A dzisiaj specjalnie dla Was przygotowałam darmową walentynkową wróżbę;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *