Sklep ezoteryczny

Sklep Ezoteryczny

Sklep ezoteryczny to miejsce, gdzie można znaleźć oryginalne, ręcznie wykonywane magiczne przedmioty oraz zamówić usługi u profesjonalnej wróżki, bioenergoterapeutki, szeptunki.

Co można znaleźć w sklepie ezoterycznym

Asortyment podzielony jest na kilka kategorii

Wróżby – w tej kategorii można zamówić wróżbę dla siebie w różnej formie w zależności od potrzeb czy miejsca zamieszkania. Agnieszka Janeczko, znana jako wróżka Arkadia od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu wróżbiarstwa. Prowadzi kursy tarota, jest autorka podręcznika do nauki wróżenia z kart Tarota „Życie widziane kartami tarota” oraz kart Tarota „Arkadia Tarot”. Jest możliwość umówienia się na seans osobisty z wróżka Arkadią jak i zamówienia wróżby online – przez telefon, Skype, czy wróżbę w formie opisu na email.

Bioenergoterapia – usługi z zakresu bioenergoterapii wykonuje osobiście Agnieszka Janeczko. Ma uprawnienia zawodowe Mistrza Bioenergoterapii, Czeladnika Naturopaty, jest Wielkim Mistrzem Reiki. Zamówić można usługi z zakresu oczyszczania i harmonizacji czakr, przekazów Reiki, oczyszczania energetycznego czy typowy zabieg bioenergoterapeutyczny związany z konkretną dolegliwością.

Talizmany i amulety – biżuteria ezoteryczna. W tej kategorii umieszczone są amulety i talizmany w formie bransoletek, naszyjników, przywieszek czy breloków. Każdy przedmiot jest ręcznie robiony z naturalnych kamieni. Jest to rękodzieło i każdy przedmiot jest niepowtarzalny. Nie jest to chińszczyzna masowo wykonywana a precyzyjnie wykonane dzieło. Dodatkowo można zamówić przy zakupie naenergetyzowanie konkretnego przedmiotu dla osoby kupującej z jej intencją.

Karty-książki – tutaj znaleźć można karty tarota, książki ezoteryczne, ebooki.

Kursy – To kategoria dla osób, które poszukują profesjonalnej wiedzy z zakresu ezoteryki. Jest możliwość zapisania się na kurs Tarota stacjonarnie w Lublinie czy online. Osoby, które szukają wiedzy z zakresy bioterapii mogą zapisać się na kurs Reiki czy oczyszczania energetycznego

Łapacz snów – w tej kategorii umieszczone są przepiękne, ręcznie wykonywane łapacze sów. Są to przedmioty niezwykle energetyczne.

Mandale – tutaj znaleźć można ręcznie malowane mandale przez Agnieszkę Janeczko. Każda mandala malowana jest z konkretną intencją co wzmacnia jest terapeutyczne działanie. Mandale malowane są na podobraziu płóciennym farbami akrylowymi. Można również zamówić dla siebie mandalę mocy ze swoją intencją.

Oczyszczanie energetyczne – to kategoria dla osób, które szukają skutecznego sposobu aby oczyścić swoją aurę z każdej negatywnej energii. Usługi, które można tu znaleźć dotyczą ściągania klątw i uroków, oczyszczania aury, odcinania negatywnych więzów i sznurów. Można również zamówić diagnozę energetyczną aby sprawdzić jakość swojej aury.

Płatność w sklepie ezoterycznym

Platforma www.wrozkaarkadia.pl jest całkowicie bezpieczna, zabezpieczona i każda płatność w sklepie jest całkowicie bezpieczna. Za zakupy można zapłacić szybkim przelewem, Blikiem, przelewem na konto czy PayPalem.

Sklep ezoteryczny wróżki Arkadii zaprasza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *