Zawód wróżka

wróżka Arkadia

Tak, wróżka to mój zawód ale przede wszystkim pasja, którą rozwijam od nastoletnich lat. Już jako nastolatka wróżyłam z kart klasycznych, Tarot trafił w moje ręce na początku lat 90-tych i do dzisiaj jest moim głównym medium wróżebnym. Na początku wiedzę zdobywałam sama, czytając masę opracowań, ćwicząc. Z czasem zaczęłam zdobywać już wiedzę na profesjonalnych kursach i tak ukończyłam 2 letnią Szkołę Psychotroniki na kierunku wróżbita. Oprócz tego kierunku ukończyłam 2,5 letnią Szkołę Bioenergoterapii, zdobyłam uprawnienia zawodowe w Izbie Rzemiosła Mistrz Bioenergoterapii, Czeladnik Naturopata oraz pracuję z Reiki i jestem Wielkim Mistrzem Reiki. Oprócz tego ukończyłam Roczną Szkołę Regresingu, Roczna Szkołę Świadomości i jeszcze wiele kursów, na których to pogłębiałam swoją wiedzę.

Jak wróżę

Na początku napisze jak należy odbierać wróżby. Mamy wolną wolę i dlatego cały czas mamy wpływ na nasze życie. To my mówimy TAK lub NIE i cały czas kształtujemy tą swoją rzeczywistość, a co za tym idzie, cały czas zmieniamy naszą przyszłość. Dlatego też, wróżba, to możliwa droga na dzień stawiania kart, a to od nas samych zależy czy do tego dojdzie. Jeśli wróżba jest negatywna, czyli pokazuje negatywne dla nas sytuacje w przyszłości. jest to tylko podpowiedź, że w tym kierunku zmierzamy i wiedząc o tym, możemy do tego nie dopuścić. Wiedza ta pozwala wcześniej podjąć nam jakieś działanie, przygotować się na to.

Także, wróżba to rada, podpowiedź czy ostrzeżenie, a nie wyrok na nasze życie.

Etyka i Bhp

Bardzo ważna dla mnie jest etyka i BHP pracy. Dlatego też macie pewność, że zawsze zachowam tajemnicę. Nikt nigdy nie dowie się nie tylko o tym co było mówione podczas seansu ale nawet nie dowie się, że to właśnie Wy korzystaliście z moich usług. Musicie wiedzieć także, że nie stawiam kart na osoby trzecie. Czyli nie odpowiem na pytania dotyczące spraw osobistych Waszych znajomych, byłych partnerów czy dorosłych dzieci. Każdy ma prawo do tajemnicy. Odpowiem na pytania dotyczące Waszych relacji z innymi. Wszystko to co ma związek z Wami. Wróżbiarstwo traktuję z pełną powagą.

Wróżby

Głównym moim medium wróżbiarskim są karty Tarota. Osobom, które boją się tych kart, proponuje wróżby z kart Lenormand, Run czy kart Anielskich. Jestem także osobą jasnowidzącą i jasnoczującą, co pozwala mi pomóc zgłaszającym się do mnie osobom we wszystkich problemach, jakie towarzyszą w ich życiu.

Osoby, które mieszkają w Lublinie lub okolicy zapraszam na seanse osobiste, a dla osób które nie mogą do mnie dotrzeć jest możliwość zamówienia wróżby online. Można uzyskać wróżbę w różnych formach, zapraszam Tutaj aby wybrać odpowiednią dla siebie formę wróżby online.

Chcecie wiedzieć jak wróżę? To zapraszam do zajrzenia na mój kanał You Tube

Podręcznik do nauki wróżenia z kart Tarota

Jeśli szukasz książki do nauki czytania z kart Tarota to zapraszam do zapoznania się z moim podręcznikiem. Jestem autorką podręcznika do nauki wróżenia z kart Tarota „Życie widziane kartami tarota”, także jeśli szukasz książki, w której będzie zawarta całościowa wiedza potrzeba do nauki wróżenia, to zapraszam do zapoznania się z tą pozycją