Kurs Tarota online – zajęcia indywidualne

kurs tarota online

Kurs Tarota online zajęcia indywidualne

Kurs Tarota online dostosowany jest do indywidualnych potrzeb osoby. Może to być prowadzone od podstaw, jak i doszkalanie w poszczególnych aspektach. Lekcje odbywają się poprzez komunikator Messenger lub Skype, zajęcia mogą być nagrywane.

Jeśli interesuje Cię Tarot i szukasz wiedzy na ten temat a nie możesz uczestniczyć w kursie stacjonarnym, to właśnie ta forma nauki jest dla Ciebie. Nie jest ważne jaką wiedzę już posiadasz, gdyż zajęcia prowadzę od podstaw.
Na kursie kładę nacisk na intuicyjne poznawanie Tarota oraz uczę jak opowiadać historię zawartą w kartach a nie tylko mówić co znaczą.

Dla kogo ten kurs Tarota online

Jest wiele dróg i powodów, które prowadza nas do Tarota. Jedni „od zawsze” czują, ze to jest dla nich, natomiast inni stopniowo i z wielkim dystansem odkrywają te drogę.

Jak rozpoznać czy to rzeczywiście jest dla mnie i czy ja dam rade nauczyć się interpretacji?

Odpowiem na to pytanie w ten sposób. Jeśli zainteresowałeś się Tarotem i „ciągnie” Cię do tego to znak, że jest to właśnie dla Ciebie. Twoja Dusza w sposób czasem delikatny a czasem bardzo mocny kieruję Cię w te stronę i uwierz, że jeśli nie byłoby to dla Ciebie, to nawet nie pomyślałbyś o tym.

Indywidualny tok nauki Tarota pozwala dostosować program do indywidualnych potrzeb osoby. Także jeśli już masz jakąś wiedzę, to te lekcje ugruntują i usystematyzują ją. Natomiast jeśli dopiero chcesz zacząć, to na tym kursie masz szansę poznać Tarota od podstaw.

Dużą uwagę zawsze kładę na BHP i etykę pracy. Wróżąc innym osobom wchodzimy w ich energetykę i niestety bardzo często w bardzo negatywne energie. Także trzeba po pierwsze mieć wiedzę z czym mamy do czynienia, a po drugie jak się zabezpieczać i jak oczyszczać siebie i swoją przestrzeń. Ważna jest także etyka pracy. Poważne podchodzenie do spraw, z którymi zwracają się do nas kliencie, tajemnica oraz na jakie pytanie nie należy odpowiadać. Kiedy i z jakiego powodu można odmówić porady.

Zachowując te zasady Tarot będzie dla nas i naszych klientów bardzo bezpieczny i będzie nam służył wiele lat.

Podręcznik do nauki Tarota

Jestem autorką podręcznika do nauki wróżenia z kart Tarota „Życie widziane kartami Tarota”. Zawarłam w nim wszystko to co, jest potrzebne aby zacząć prace z Tarotem. Doświadczenia jakie wyniosłam prowadząc kury pomogły mi go tak opracować aby był czytelny, napisany w obrazowy sposób.


serdecznie zapraszam
Agnieszka Janeczko/wróżka Arkadia