Nasze domy mają pamięć.

pamięć domów

Domy pamiętają wszystko.

Domy maja pamięć. Kupujemy dom czy mieszkanie i czasem tak bywa, że nasza radość trwa do chwili, gdy tam zamieszkamy. Z dnia na dzień czujemy coraz mniej energii. zaczynają się kłótnie z bliskimi nam osobami. zaczynamy słyszeć dziwne odgłosy i mamy wrażenie, że jeszcze “ktoś” z nami mieszka. W ekstremalnych przypadkach zaczynamy chorować na dolegliwości, które trudno zdiagnozować. Na początku tłumaczymy sobie, że chyba coś nam się wydaje, że wszystko jakoś samo się ułoży… A gdy mamy to szczęście, że wyprowadzimy się z takiego domu to wszystko mija, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jaka jest tego przyczyna?

Cały świat zbudowany jest z energii. Tak jak my ludzie, zwierzęta i rośliny, tak jak i przedmioty z takiej energii są zbudowane, tylko z mocno skondensowanej. Co ważne, przedmioty chłoną w siebie energię z otoczenia. Na całościową energię danego przedmiotu składa się energia materiału jak i osoby, która to wykonywała. Miejsca, w którym taki przedmiot przebywał. Tak właśnie jest z domami.

Na energię domu ma wpływ miejsce, gdzie ten dom został zbudowany i z jakiego materiału. Kto budował ten dom i z jakimi intencjami. A najważniejsza jest gromadzona energia mieszkańców.

Jeśli taki dom zbudowany został w miejscu na przykład starego cmentarza lub w miejscu toczonych bitew to niestety ale częstymi “gośćmi” w naszym domu mogą być właśnie takie zbłąkane duchy, które trzymają się takiego miejsca. Jeśli taki dom zbudowany zostanie na dawnych traktach, to także takimi drogami mogą wędrować dusze i przy okazji nas odwiedzać. Nie muszę chyba tłumaczyć, że te odwiedziny mogą mocno utrudnić nam funkcjonowanie w takim domu. Przede wszystkim będzie to powodowało u nas lęki, problemy ze snem, spadek energii czy złe samopoczucie.

Emocje i wydarzenia zostają w domu.

Wszelkie kłótnie między domownikami, emocje i energie z tym związane zostają w takim domu. Rozwód, podział majątku, złość, żal czy zdrady to bardzo silne negatywne emocje. To wytworzone bardzo negatywne energie, które pozostają w takim domu do czasu, gdy ich energetycznie się nie oczyści. Osoby empatyczne bardzo łatwo wyczuwają takie energie. zapewne nie raz zdarzyło się Wam odwiedzić kogoś i mimo, że bardzo lubicie taką osobę to w jej domu nie czuliście się dobrze. Także, jeśli w Waszym życiu pojawiają się takie trudne sytuacje życiowe, to z czasem coraz trudniej mieszka się w takich ścianach.

Zdarzają się także i jeszcze większe tragedie. Śmierć osoby bliskiej, śmierć dziecka czy zabójstwa i samobójstwa. Nie trudno sobie wyobrazić jak mocne emocje związane są z takimi wydarzeniami. Strach, smutek, żal, żałoba czy energia choroby także zostaje w takim domu.

Złe życzenia, klątwy.

Niestety i takie energie osadzają się w naszych domach. Sąsiad, który nam zazdrości, rodzina, która czuje się poszkodowana czy były współmałżonek. Takie energie i takie złorzeczenia będą wpływać i samopoczucie i życie domowników.

Oczyszczanie energetyczne domu.

Mimo, że domy mają pamięć to na szczęście jest możliwość oczyszczenia takich nagromadzonych energii w domach. Możemy sami takie oczyszczenie wykonać. Jeśli chciałbyś wiedzieć, jak skutecznie samemu oczyścić swój dom polecam Ebook – oczyść swój dom.

Jednak przy dużych zaburzeniach takie doraźne środki mogą nie wystarczyć. Jeśli potrzebowalibyście pomocy w tej kwestii, to zapraszam do kontaktu. Oczyszczenia energetyczne domów wykonuję także na odległość.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *