Rytuały z magią świec

rytuał - wróżka Arkadia
Rytuały


Rytuały? Zapewne wszyscy słyszeliście o magii świec, o jakiś „tajemniczych” rytuałach z tym związanych… A jeśli tak przyjrzycie się sobie, swojemu codziennemu życiu zauważycie, że także i wy z takiej magii korzystacie.
Niedowiarkom już spieszę z wyjaśnieniami.

Rytuały

Otóż, kto z Was nie zdmuchiwał świecy na swoim torcie urodzinowym… Tak, to także należy do magii świec. Najpierw dajemy intencje, czyli myślimy intensywnie o swoim życzeniu, a następnie wraz ze zdmuchnięciem posyłamy na wiatr nasze życzenie do wszechświata aby się spełniło. Innym takim przykładem może być zapalanie świecy na stole przy różnych uroczystościach. A czy zastanawialiście się po co to się robi?..

Po co pali się świece?

.Nie tylko dla efektu, nie tylko że to ładnie wygląda i daje nastrój ale przede wszystkim po to aby energia ognia oczyszczała pomieszczenie z negatywnych energii. Kiedyś siadało się przy ogniskach. Ogień ogrzewał, ochraniał i właśnie teraz dla ochrony takie świece się pali.

Jak działa taki rytuał?

Wszystko zaczyna i kończy się na nas. To co mamy w sobie to przyciągamy do siebie. To jak myślimy lub poprzez jakie wzorce działamy takie mamy życie. Rytuał sam z siebie w jakiś cudowny sposób tego nie zmieni. Rytuały najpierw zmienią nas. Oczyszczą z negatywnej energii, uspokoją, oczyszczą blokady a czasem naszą karmę. Oczyszczą naszą przestrzeń i naszą drogę do spełnienia życzenia. I na końcu najważniejsza informacja. Potrzeba jest jeszcze naszego działania. także jeśli zamawiacie rytuały czy sami je robicie, że trzeba mieć na uwadze, że muszę się ruszyć i muszę dać energię do zmiany.

Rytuały na miłość, finanse i powodzenie…

To nie które z wielu innych rytuałów. Oczywiście takie na miłość czy finanse są najbardziej powszechne. Mogą także być wykonywane takie na oczyszczanie energetyczne które zdejmują klątwy i uroki. Takie na ochroną osobistą czy domu. Ważne jest tak robić rytuały tak aby nie naruszać wolnej woli drugiej osoby, gdyż wtedy to już czarna magia. Czyli wszelkie rytuały, które związują wolną wolę, przywiązują partnera, pętają to właśnie czarna magia. Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką takich rytuałów, gdyż wiąże się to z bardzo negatywną energią i odpowiedzialnością karmiczną poprzez wcielenia. Rytuały na miłość czy aby na pewno warto z tego skorzystać, zobaczcie sami.

Warsztaty – magia świec w praktyce.

Jeśli chciałbyś się sam nauczyć jak prawidłowo wykonywać rytuały i poznać dokładnie jak je się wykonuje zobacz TERMIN następnych warsztatów, które organizuję w Lublinie.

magia miłosna


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *