Czy ja mam klątwy?

zdejmowanie klątw i uroków - wróżka Arkadia

Co to są klątwy?

XXI wiek i wielu pomyśli o czym ta kobieta pisze?!!! Jakie klątwy? Toż to zabobony:) Nie będę nikogo na siłę przekonywać ale chcę abyście przyjrzeli się swojemu życiu i sytuacjom, które Wam się przydarzają.

Klątwy są to twory energetyczne powstałe z energii złych życzeń innego człowieka. Posiada ona w sobie konkretną intencję do zaszkodzenia nam. Czasem tylko w konkretnej dziedzinie a czasem takie intencje dotyczą całego naszego życia. Dodatkowo do tych energii bardzo często podłączeni są strażnicy energetyczni, którzy pilnują aby te intencje się wypełniły.

Oprócz klątw mogą na nas działać uroki czy rytuały czarnej magii. Te energie same z siebie się nie biorą. Zawsze przyczyną jest drugi człowiek, który świadomie lub nie, chce nam zaszkodzić.

Czy Ciebie, Twojego życia dotknęła klątwa?

Zastanów się teraz przez chwilę;

  • Twoje życie zawodowe nie może ruszyć z miejsca. Robisz wszystko co w twojej mocy ale i tak nie widać poprawy. Mimo ciężkiej pracy pomijany jesteś w awansach czy podwyżkach. Zwolnili Cię znowu z kolejnej pracy bez wyraźnej przyczyny…
  • Twoje finanse. Nie ważne ile zarobisz to i tak te pieniądze rozchodzą się i nie możesz zaoszczędzić. Gdy pojawia się większa gotówka to zaraz i pojawiają się niespodziewane wydatki. Coś się psuje czy gubi.
  • Twoje życie uczuciowe. Nie możesz stworzyć stałego związku. Ciągle powtarza się ta sama historia. Nie możesz uwolnić się z toksycznych relacji.
  • Twoje zdrowie. Miewasz dziwne dolegliwości, których nie można zdiagnozować. lekarze nie mogą znaleźć konkretnej przyczyny a Ty czujesz, że tracisz siły.

Czarna magia.

To zupełnie inna negatywna energia. Bardzo szkodząca nam. To już świadome działanie innej osoby przy użyciu różnego rodzajów rytuałów. Bardzo rozpowszechnione jest obecnie korzystanie z tzw. magii miłosnej. Piękna nazwa ale nic z miłością nie ma wspólnego. Zdjęcie takiego spętania jest bardzo trudne ale możliwe.

Zdjęcie klątwy i co dalej…

Samo oczyszczenie, zdjęcie klątw, uroków czy rytuałów czarnej magii to dopiero początek drogi aby dobre rzeczy zaczęły pojawiać się w naszym życiu. Musisz mieć świadomość, że samo w życiu nic się nie dzieje. Potrzeba teraz jest Twojego działania w kierunku tych zmian, które chcesz aby pojawiły się w Twoim życiu.

Pamiętaj, że Twoja podświadomość “przyzwyczaiła” się, że do tej pory nic nie wychodziło. Twoje myśli także nadal mogą skupiać się na lęku. Także świadomie zacznij dawać energię i przełamywać wewnętrzne opory, a przede wszystkim należy zacząć myśleć pozytywnie.

Zdejmowanie klątw i uroków – zamówienie

Jest wiele metod aby oczyścić się z takich negatywnych energii. Jeśli masz taką wiedzę, to możesz jak najbardziej sam tego dokonać. Jednak, czasem bywa tak, że zbyt niska energia własna, właśnie poprzez takie zanieczyszczenia, nie pozwala na wykonanie takiego oczyszczenia. Zapoznaj się zatem z usługami, które ja wykonuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *