bliźnięta w miłości

Bliźnięta – z jakim znakiem Zodiaku stworzy szczęśliwy związek.

Bliźnięta są trzecim astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisuje się go osobom urodzonym pomiędzy 22 maja, a 21 czerwca. W astrologii znak Bliźniąt symbolizował równowagę wszechświata m.in. dzień i noc; ciemność i jasność; dusza i ciało.

Cechy charakteru zodiakalnych Bliźniąt

Osoby spod znaku Bliźniąt są pomysłowe i umiejętnie dostosowują się do każdej sytuacji, która ich napotka. W momencie, gdy znajdą w swoim życiu jakiś cel do którego chcą dążyć to nie ma dla nich rzeczy niemożliwych – zrobią to! Mimo wielu przeszkód nie poddadzą się i będą walczyć o to czego pragną. Nie będą mieli oporu postawić wyżej własnego dobra od drugiego człowieka, aby osiągnąć swój cel, które jest dla niego w danym momencie najważniejszy. Dodatkowo są bardzo towarzyskie – uwielbiają spędzać czas z drugim człowiek i ze wzajemnością. Komunikacja to ich specjalność i podczas rozmowy nigdy nie zapadnie niezręczna cisza. Bliźnięta mają mnóstwo tematów, które poruszają z innymi osobami. Nudna rozmowa? Na pewno nie z nimi.

Słabe strony

Słabymi stronami jest ich powierzchowność, która umie skreślić z góry pomysł, osobę lub sytuacje jeśli tyko nie przypadnie do gustu osobom spod tego znaku. Umieją wyrazić swoje zdanie po jednej sytuacji i bardzo ciężko je potem zmienić lub odbudować dobre zdanie. Na pewno dużą przyczyną jest ich temperament i impulsywność – po połączeniu wszystkich tych cech Bliźnięta mogą mieć złe wyobrażenie sytuacji lub osoby i popełniają dużo błędów przez z góry określone założenia. Można pomyśleć, że jest to niemożliwe w przypadku osób, które tak cenią sobie towarzystwo i rozmowę z innymi ludźmi. Trzeba jednak pamiętać, że osoby spod znaku Bliźniąt cenią sobie rozmówców, którzy powielają ich sposób myślenia i działania. Nie lubią jak ktoś ma inne zdanie lub wytyka się im błędy, ponieważ powoduje to automatyczne skreślenie danej osoby w Ich oczach.

Zodiakalne Bliźnięta w miłości

Jedną z ważniejszych wartości dla Bliźniąt jest miłość i relacja z drugim człowiekiem. Osoby urodzone między 22 maja, a 21 czerwca cechują się wielkim uczuciem oraz chęcią znalezienia tej drugiej połówki, z którą spędziliby resztę życia. Stawiają drugą osobę na samej górze w osobistej hierarchii i zrobią wszystko, aby tylko ta osoba była szczęśliwa – umieją zaniedbać karierę oraz siebie, aby uniknąć zmartwienia u ukochanego/ ukochanej. Nienawidzą samotności, poczucia odrzucenia oraz zaniedbania przez drugą osobę i dlatego starają się dać to wszystko swojej bratniej duszy. Osoby spod znaku Bliźniąt są osobami, które się nie poddają w momencie, gdy nie wyjdzie im w związku. Często mają spore doświadczenie w relacjach miłosnych, ponieważ romansują z różnymi osobami, zanim znajdą odpowiedniego partnera z którym chcą się związać. Bliźnięta są to osoby odważne, nie bojące się flirtować – podczas rozmowy z osobą płci przeciwnej maja doskonałe pole do popisu.

Szanse na szczęśliwy związek

Przede wszystkim partner, który zwiąże się z osobą spod znaku Bliźniąt powinien mieć silną osobowość. Taką, która umożliwi mu dotrzymanie kroku oraz pozwoli na wspólne podążanie ku przyszłości. Bliźnięta mają największe prawdopodobieństwo na szczęśliwy związek z osobami spod znaku Wagi. Wspólny romantyzm tych dwóch znaków może sprawić, że poczują się przy sobie wyjątkowo. Uczucie jakim się te znaki mogą darzyć z dnia na dzień coraz bardziej będzie się rozwijać. Każda z dwóch stron ma świadomość, że różnią się w wielu kwestiach, ale wzajemna akceptacja tylko do siebie ich zbliża i daje poczucie, że obie strony kochają się za to kim są. Także będą w szczęśliwych związkach z osobami spod znaku Barana, Lwa, Strzelca, Wodnika oraz drugiego Bliźniaka.

Nie jesteś tylko Bliźniakiem

Niezależnie od tego pod patronatem jakiego znaku się urodziłeś to nie determinuje Cię do tego, że taki właśnie jesteś. Każdy jest inny, indywidualny w swojej osobowości. Znak Zodiaku oczywiście daje Ci pewne predyspozycje ale to od Ciebie zależy jak je wykorzystasz i które. Dlatego też wybierając na partnera/partnerkę konkretną osobę kieruj się przede wszystkim swoim sercem, a te informacje potraktuj jako ewentualną podpowiedź. Korzystając z usługi – wróżba partnerska – masz możliwość sprawdzić jak może wyglądać Twój związek w przyszłości. Jeśli natomiast masz kłopoty w związku, trudności, z którymi chcesz sobie poradzić możesz skorzystać z usługi – uzdrawianie relacji.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *