rak w miłości

Rak – z jakim znakiem Zodiaku stworzy szczęśliwy związek.

Rak to znak zodiaku dla osób, które przyszły na świat pomiędzy 21 czerwca a 22 lipca. Jest przypisany dla żywiołu wody. Osoby spod znaku Raka są bardzo zmienne w nastrojach, przez co mogą mieć problem z bycia rozumianymi przez otoczenie. Ich nadmierna wrażliwość może być źle odbierana przez inne znaki. Jednak dzięki niej i ogromnej intuicji potrafią czytać z człowieka jak z otwartej księgi. Same w sobie noszą potężną dawkę empatii, dzięki czemu idealnie zawodowo wpisują się w profesje powiązane z opieką nad ludźmi. Rak jest bardzo oddany i lojalny – to idealny partner w życiu i w biznesie. Astrologia stawia Raka na podium jeśli chodzi o troskę o najbliższych – dla tego znaku zawsze najważniejsza będzie rodzina.

Nieodgadnione oblicze człowieka spod znaku Raka

Chociaż drugi człowiek nie ukryje przed Rakiem swoich intencji i tajemnic, to Rak zaskakuje ludzi dwoistością swojej natury. Jednego dnia może być opiekuńczy, czuły, bardzo rodzinny i otaczający ludzi ciepłem. By innego dnia przeobrazić się w egocentryka, pesymistę, a nawet potrafi mocno się obrazić. Rak potrafi być kapryśny. Osoby spod z tego znaku trudno będzie zadowolić byle czym. Rak ma sobie coś, co jest godne podziwu – snuje marzenia, realizuje je, a nawet pomaga innym osobom wdrażać je w życie. Ten znak zodiaku kocha być intelektualistą – uwielbia kulturę i sztukę, zabawę w kolekcjonerstwo, pasjonuje się historią.

Przede wszystkim miłość

Rak jest nieśmiały, ale posiada umiejętność wyszukiwania swojej drugiej połówki w sposób intuicyjny. Obawia się zranienia, więc bywa też ostrożny – nie dla niego jest magia pierwszej randki, gdyż może po prostu przegapić na takową szansę. Raka po prostu trzeba zdobyć, przy czym nie da się go zainteresować przyziemnymi sprawami. Zadziała tutaj inwencja kulturalna – zaproszenie na wystawę, do kina czy do teatru. Jak już będzie w związku, można spodziewać się zarówno wierności jak i zazdrości. Miłość dla Raka to przepiękny dar, którego z pewnością nie zmarnuje.

Szczęśliwy związek

Rak stworzy ze Skorpionem – działa tu zasada przeciwieństw. Te dwa znaki zodiaki wspaniale się uzupełniają, dzięki czemu związek ma szansę na przetrwanie nawet w najtrudniejszych życiowych momentach. Dobry związek Rak może stworzyć również z Rakiem, gdzie osoby spod tego samego znaku bardzo dobrze będą rozumieć i tolerować zmiany nastrojów, a także negatywne cechy Raków takie jak tendencja do obrażania się czy nadmierna wrażliwość. Co ważne, Rak jest znakiem mocno konserwatywnym – nie szuka przelotnego romansu, ale pragnie związku na stałe (chociaż nie lubi jak obiecuje mu się w luźnej rozmowie związek na całe życie).

Rak a życie zawodowe

Osoby spod znaku Raka znakomicie czują się w zawodach, w których mogą otaczać troską innych ludzi. Są wspaniałymi managerami i szefami firm – praca dla nich będzie przyjemnością. Szef Rak troszczy się o swoich podwładnych i darzy ich szacunkiem, pozwala im się rozwijać zawodowo. Można powiedzieć, że traktuje ich jak rodzinę. W sferze finansowej Rak jest ostrożny – nie zaszaleje z pieniędzmi, nie postawi wszystkiego na jedną kartę. Jest tak dlatego, gdyż Rak bardzo ceni sobie stabilizację finansową i jak już zdobędzie majątek, to nie będzie chciał go stracić. Bywa bardzo oszczędny. Ten znak zodiaku to między innymi sławy takie jak Salvador Dali, Marc Chagall, Robin Williams, Carlos Santana, Tom Cruise i Pamela Anderson.

Nie jesteś tylko tym znakiem Zodiaku

To, że urodziłeś się pod patronatem konkretnego znaku Zodiaku nie determinuje Cię do tego, że będziesz posiadał wszystkie cechu tego znaku. Każdy jest inny i to od Ciebie samego zależy jakie cechy wykorzystasz. Dlatego też wybierając miłość dla siebie kieruj się przede wszystkim sercem, a te informacje potraktuj jako ewentualną podpowiedź. Jeśli chcesz sprawdzić jakie szanse masz na udany związek skorzystaj z wróżby partnerskiej.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *