miłość dla skorpiona

Skorpion – z jakim znakiem Zodiaku stworzy szczęśliwy związek

Skorpion – charakrerystyka

Skorpion jest niezwykle charakterny. Wyróżnia go upartość w dążeniu do planów. Gdy sobie coś zaplanuje, to zrobi wszystko, aby osiągnąć cel. Niektóre skorpiony nie mają skrupułów – realizują je kosztem innych. Skorpiony mają silną osobowość oraz psychikę, bez względu na to czy są ekstrawertykami, czy introwertykami, to mają umiejętności perswazyjne. Osoby spod tego znaku są pamiętliwe i nigdy nie zapominają krzywd, nawet po wybaczeniu ich drugiej osobie. Raz utracone zaufanie skorpiona nigdy nie będzie odbudowane w całości. Skorpiona wyróżnia ogromna ambicja, chciałby osiągać coraz więcej, dlatego dużo czasu poświęca na pracę oraz rozwój.

Skorpion w relacjach

Skorpion niełatwo nawiązuje bliskie relacje, ale kiedy to zrobi, są na całe życie. Broni swoją rodzinę i przyjaciół, potrafi poświęcić dla nich wiele. Choć dla skorpiona ważne są pieniądze, to nie zwraca na nie uwagi, gdy chodzi o zdrowie, życie oraz komfort osób, które kocha i szanuje. Skorpion zawsze dąży do niezależności i jest wytrwały – nie zniechęcają go porażki oraz błędy. Osoby, których znakiem zodiaku jest Skorpion nie lubią konfliktów i nie prowokują ich. Jednak w sytuacji, gdy ktoś rozpocznie wojnę, niszczą przeciwnika z zaangażowaniem. Skorpion ceni szczerość i potrafi być przenikliwy. Nie tylko wykryje kłamstwo i manipulacje, ale również rozpozna intencję rozmówcy. Niekiedy zdarza mu się zachować pod wpływem emocji i często tego żałuje.

Skłonność do ryzyka

Lubi ryzyko i często odczuwa tego konsekwencje. Jego wytrzymałość pozwala mu jednak przetrwać trudne chwile z godnością. Nie lubi pokazywać swoich słabości, ale chętnie chwali się sukcesami. Jednocześnie tkwi w nim ogromna dawka energii, którą (jeśli) pokieruje w odpowiednim kierunku, to osiągnie sukces. Potrafi zachować kamienną twarz nawet wtedy, gdy targają nim ogromne emocje. Odkrywa się jedynie przed bliskimi, im pokazuje wulkan energii, ale także swoje wady, a nawet obawy. Wiele osób spod znaku Skorpiona wyróżnia się wysoką inteligencją oraz przenikliwością. Jest dobrym taktykiem i wie, kiedy najlepiej zaatakować swojego przeciwnika. Może cierpliwie czekać na odpowiednią okazję, aby się odegrać. Skorpion często selekcjonuje osoby już na podstawie pierwszego wrażenia. Gdy tuż po poznaniu kogoś nowego znajdzie w nim cechę, jakiej nie lubi, to rezygnuje z brnięcia w znajomość.

Z kim stworzy szczęśliwy związek?

Skorpion, który się zakocha i zaufa, jest w stanie zrobić wszystko dla bliskiej osoby. Wierny, troskliwy i opiekuńczy – taki jest w związku. Kocha całym sobą, co udowadnia słowami oraz czynami. Jednocześnie jest bardzo zazdrosny o partnera. Miłość skorpiona jest szczera i stała. Szczęśliwy związek może stworzyć z Koziorożcem, który jest odpowiedzialnym i troskliwym partnerem, jednak na początku związku wykazuje się niepewnością. Koziorożec boi się być zraniony, a jednocześnie zrobi wszystko, by nie zranić swojej miłości. Dlatego ze Skorpionem mogą tworzyć zgrany związek oparty na wierności oraz zaufaniu. Koziorożec jest także pracowity i wytrwały, co także będzie doceniane w codziennym życiu przez Skorpiona. Szczęśliwy związek może czekać Skorpiona również z Rybami. Są one niepewne siebie, mają często niską samoocenę. Skorpion pozwoli im rozwinąć skrzydła i wzmocnić wiarę w swoje możliwości. Silny partner da Rybom poczucie bezpieczeństwa, Skorpion może się wykazać w takim związku. Lubi dominować, jest silny, a więc będzie wsparciem, przewodnikiem i otoczy ryby troską, której potrzebują. Ryby potrafią słuchać i są empatyczne, a Skorpion uwielbia mówić i roztaczać przed bliskimi plany oraz dzielić się emocjami.

Jesteś kowalem swojego losu

To, że urodziłeś się pod patronatem konkretnego znaku Zodiaku daje Ci pewne predyspozycje ale to od Ciebie samego zależy jakim jesteś człowiekiem. sam wybierasz, sam decydujesz czego chcesz, a czego nie. Także w wyborze partnera kieruj się przede wszystkim swoim sercem z odrobiną rozumu. Jeśli chciałbyś sprawdzić jaka przyszłość czeka Cię z osobą, na której Ci zależy to skorzystaj z wróżby partnerskiej. Natomiast, gdy w Twoim związku nie najlepiej się dzieje możesz skorzystać z usługi – uzdrowienie relacji.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *