miłość dla Strzelca

Strzelec – z kim stworzy szczęśliwy związek?

Wpływ planet

Strzelec. Astrologia to dziedzina, w której wszystko w jakiś sposób na siebie oddziałuje, jest ze sobą połączone. Wiele rzeczy ma na siebie wpływ, z czego często nie zdajemy sobie nawet sprawy. Na przykład czasami, zwłaszcza podczas pełni lub przed pełnią możemy zaobserwować skutki oddziaływania księżyca na nas. Na swojej własnej skórze poprzez między innymi dziwne bóle w mięśniach, bóle głowy, problemy ze snem czy ogólne złe samopoczucie. Oczywiście nie tylko negatywne skutki możemy na sobie odczuwać. Czasami zdarza się bowiem, iż odczuwamy nagły przypływ energii i mamy rewelacyjny humor przez cały dzień. Wszystko to spowodowane jest różnymi sytuacjami i rzeczami, z czego zwykle nie zdajemy sobie sprawy. Tak samo, jak różne rzeczy mogą mieć wpływ na nas, tak samo możemy oddziaływać na inne osoby. Na przykład w stosunku do innych możemy odczuwać większe przywiązanie niż do innych, nawet jeśli nie znamy dobrze danej osoby. Bardzo duży wpływ ma również na to znak zodiaku, który wyznaczany jest poprzez naszą datę urodzenia.

Charakterystyka Strzelca

Można powiedzieć, że Strzelec, który urodzony jest od 22 listopada do 21 grudnia, jest osobą niosącą pomoc zawsze i wszędzie. Wszędzie gdzie tylko się pojawia, potrafi dostrzec potrzebę pomocy. Sam uwielbia ją zaspokajać, tym samym pomagając w ten sposób sobie samemu. Poza tym Strzelec bardzo lubi nabywać nową wiedzę. Jest bardzo pracowity i ma sporo szczęścia w życiu. Jeśli chodzi o złe strony Strzelca, rzadko kiedy dostrzega on sam swoje błędy, który popełnia jak każdy. Jest on idealistą, dlatego też zawsze wszystko, co robi, stara się wykonywać ze szczególną starannością i wkłada w to jak najwięcej pracy i wysiłku.

Strzelec w związkach

Zodiakalny Strzelec jest bardzo spontaniczny, wesoły, dowcipny, a także towarzyski, przez co nietrudno mu znaleźć sobie towarzystwo. Podchodzi on do każdej nowej relacji w sposób jak najbardziej otwarty. Bardzo łatwo jest mu nawiązywać nowe kontakty z innymi osobami. Nie ma także problemu z wyrażaniem swoich uczuć, jest śmiały i bezpośredni. Ze względu na swoje charakterystyczne cechy, najbardziej będzie dogadywał się i zarazem najłatwiej mu będzie stworzyć szczęśliwy związek z takimi znakami zodiaku jak drugi Strzelec, Baran, Lew, Waga czy Wodnik. Jeśli chodzi o dwóch Strzelców w jednym związku, można by było powiedzieć, iż ze względu na swoją spontaniczność i energiczność będą raczej mało dopasowani do siebie, jednak nic bardziej mylnego. Dwoje Strzelców to idealne połączenie, gdyż to właśnie ze względu na tę spontaniczność będą niesamowicie dbać o siebie nawzajem. Wzajemnie siebie zaskakiwać, oczywiście w bardzo pozytywny sposób.

Opiekuńczość Strzelca

Jako że Strzelec niesie pomoc, w związku będzie on opiekował się swoją drugą połówką. Tym samym ta druga połówka będzie opiekowała się nim. Baran natomiast jest bardzo ambitny i entuzjastyczny, a także odważny. Do wszystkiego podchodzi on z niesamowitą otwartością i optymizmem, co więc będzie stanowiło idealne cechy dopełniające cechy Strzelca. Oboje będą bardzo spontaniczni i otwarci. Co więcej ich związek będzie owocował dużym zrozumieniem i wielką miłością. Ze względu na ambicje, duże motywacje i wytrwałość obu z tych znaków, ich relacja będzie też bardzo trwała. Lew podchodzi do życia bardzo optymistycznie, jest pewny siebie, ambitny i lojalny. Cechuje się także bardzo towarzyskim charakterem. Jego cechy pasują więc bardzo dobrze do cech Strzelca, w wyniku czego mogą oni stworzyć i wspólnymi siłami zbudować szczęśliwy związek. Waga jest romantyczna, otwarta i bardzo taktowna, dlatego będzie stanowiła idealne stonowanie dla energicznego Strzelca. Wodnik z kolei jest bardzo ciekawski, wierny i kreatywny, dlatego też będzie stanowił idealne dopełnienie do Strzelca, z którym będzie mógł stworzyć bardzo ciekawą i wyjątkową relację.

Na co zwracać uwagę szukając miłości

Znaki Zodiaku to tylko jedna ze wskazówek, która możesz brać pod uwagę. Pamiętaj jednak, że niezależnie pod jakim patronatem planety się urodziłeś, to Ty sam jesteś kowalem swojego losu. Nawet osoby, urodzone tego samego dnia mogą się diametralnie różnić. Kieruj się zatem swoim sercem z odrobiną rozumu. Jeśli chcesz sprawdzić jak przyszłość Cię czeka z osobą, którą się interesujesz, skorzystaj z usługi – wróżba partnerska. Jeśli nie najlepiej się dzieje w Twojej relacji możesz skorzystać z usługi – uzdrowienie relacji.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *