waga w miłości

Waga – z jakim znakiem Zodiaku stworzy szczęśliwy związek.

Waga jest to siódmy astrologiczny znak zodiaku. Przypisuje się go osobom, które urodziny się w dniach pomiędzy 23 września, a 23 października.

Cechy charakteru zodiakalnej Wagi

Osoby spod znaku Wagi przede wszystkim są osobowościami, które dążą do spełnienia wewnętrznej harmonii. Posiadają swoje przekonania oraz myśli, które nikt nie wyperswaduje. Wagi idą za głosem swojego serca, a działanie wbrew swoim zasadom sprawi tylko, że będą rozgniewane na samego siebie. Mimo, że rozum może podpowiadać, że jest to niewłaściwa decyzja to w momencie, gdy osoba spod znaku wagi w głębi serca wie, że tego chce to nie zwraca już na resztę uwagi. Dodatkowo osoby te cechuje wysokim poziomem komunikacji. Uwielbiają dyskutować, wymieniać się poglądami i analizować to co rozmówca mówi. Dąży do tego, aby jego zdanie było ostatnie i żeby udało się z wejść z tego obronną ręką.

Mimo wszystko chce żeby to było dopiero po jakimś czasie, ponieważ sama dyskusja sprawia go w błogi stan. Rozmawiając z osobą spod znaku wagi możemy się dużo nauczyć, ponieważ wszelkie rozmowy z daną osobą są poparte faktami, a sama rozmowa jest bardzo ciekawa.

Słabe strony

Ich słabymi stronami jest przede wszystkim fakt, że nie umieją postawić granicy w relacjach damsko-męskich. Bardzo łatwo takie osoby się zakochują oraz bardzo szybko odkochują na rzecz następnej relacji. Takie osoby są obdarzone naturalnie umiejętnością prowadzenia swobodnej rozmowy z ludźmi. Także urokiem osobistym, który przyciąga potencjalnych partnerów. Takie osoby nie starają się wzbudzić podziwu u płci przeciwnej, ale mimo wszystko mają na tyle wdzięku w sobie, że dużo osób chce znajdować się w towarzystwie Wagi. Możemy wywnioskować, że są również one bardzo niestabilne. Także osoby będące z nimi w relacji miłosnej mogą nie mieć do nich zaufania oraz określać je jako próżne.

Zodiakalne Wagi w miłości

Dla osób spod znaku wagi miłość jest bardzo ważną częścią życia. Mimo wspominanych wcześniej preferencji do zmiany partnerów to Wagi w momencie znalezienia tej szczególnej osoby z którymi chcą spędzić resztę życia umieją utrzymać dystans z innymi osobami. Skupiają się wtedy na wybrance/ wybranku swojego serca. Możemy im przypisać duży romantyzm, który ociepla cały związek oraz chęć polubownego załatwiania wszelkich konfliktów. Są to osoby, które nie lubią zgrzytów z partnerem i robią wszystko, aby konflikt został zażegnany jak najszybciej. Nie da się ukryć, że Waga chciałaby mieć ciastko i zjeść ciasto. Pragną stabilności i szczęśliwego związku z osobą, która będzie dla Wagi wszystkim. Z drugiej strony uwielbia dreszczyk emocji i niezobowiązujące rozmowy z ludźmi dookoła. Ich niezdecydowanie powoduje, że na małżeństwo decydują się w dość późnym okresie. Jak już będą w pełni świadomi, że jest to już ten okres, gdzie będą w 100 % dojrzali i będą wiedzieć czego chcą to stworzą naprawdę wspaniałe małżeństwa, które zostanie na zawsze.

Z jakim znakiem zodiaku Waga ma szanse stworzyć dobry związek?

Inteligencja i czar osobisty są to główne walory, które sprawiają, że Wagi zaczynają interesować się nową osobą. Im osoba jest piękniejsza tym bardziej Waga chce poznać ją i sprawdzić czy również jest tak samo piękna w środku. Tak jak wspomniano wyżej prowadzenie dyskusji w przypadku Wagi jest to nieodłączony element życia. Także jeżeli trafi na osobę, która ma swoje zdanie i umie przedstawić je w konstruktywny sposób to automatycznie bardzo zbliża się do tej osoby. Wagi szczęśliwy związek mogą stworzyć z Wodnikami, Bliźniętami i Strzelcami.

Masz złożoną naturę

Każdy z nas jest inny i nawet jeśli urodziliśmy się w tym samym dniu różnimy się. Dlatego też znak zodiaku daje pewne predyspozycje jednak nie determinuje Cię na konkretne zachowania. W wyborze partnera traktuj zatem to jako podpowiedź a ostateczną decyzje podejmuj kierując się sercem z odrobina rozumu. Pomocne dla Ciebie może być sprawdzenie relacji poprzez zamówienie wróżby partnerskiej. Jeśli niekoniecznie dobrze dzieje się w Twoim związku możesz skorzystać z usługi uzdrowienie relacji.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *