ryby

Ryby – co lub kto jest w stanie je uszczęśliwić?

Ryby to znak zodiaku dla osób, które przyszły na świat pomiędzy 19lutego a 20 marca. Symbolem tego znaku są dwie ryby ustawione w relacji do siebie w inną stronę. Taka symbolika obrazuje od razu główne cechy osób spod znaku Ryb. Zagadkowość natury, niezdecydowanie, brak możliwości stąpania mocno po ziemi. bardzo pozytywna cecha Ryb jest ich wrażliwość, empatia i kreatywność. Jest to jedyny znak zodiaku, któremu w życiu w ogóle nie zależy na pieniądzach, a jeśli już pojawią się zasoby finansowe, to Ryby bardzo chętnie podzielą się nimi z najbliższą rodziną lub przeznaczą je na cele dobroczynne. Po prostu pieniądze dla nich nie stanowią wartości same w sobie. Ale co ciekawe ryby symbolicznie określają finanse.

Życiowa przestrzeń dla Ryb to nie tylko akwarium

Ponieważ Ryby to żywioł wody, to otoczenie kojarzy ten znak zodiaku z pływaniem w życiu jak w akwarium. Jest to dość niesprawiedliwe podejście do Ryb, bo o ile ich wrażliwość i empatia za bardzo nie pasuje do technokratycznego świata, w którym dominują sukces i pieniądze, to Ryby wcale nie muszą dusić się w sztucznych zbiornikach wody. One doskonale dają sobie radę wypływając na szerokie wody. Do takiego manewru muszą mieć silną motywację i spory zapas odwagi. Dla Ryb ważne powinno być to, co im samym daje przyjemność i satysfakcję z życia, a nie to jak reagują na nie inni. Ryby są wspaniałymi przyjaciółmi. Bardzo ważną rolę odgrywa w ich życiu rodzina – są fantastycznymi opiekunami dla dzieci i osób starszych. Ryby potrafią najmłodszym członkom rodziny zapewnić wspaniałe dzieciństwo, a seniorom – ciepłą opiekę.

Są trochę jak z filmu “Rozważna i romantyczna”

Kobiety spod znaku Ryb są skromne, nieśmiałe i marzą o wielkiej miłości. Ich romantyczna natura może często przyciągać nieodpowiednich partnerów, przez co Ryby muszą zachować czujność i ostrożność. Nie powinny dawać się łapać na czułe słówka. Bo jeśli wpadną w taką sieć, to będzie im się trudno z niej wyplątać. W rezultacie pani Ryba ma skłonność do bycia męczennicą w nieudanym związku. Często bywa konserwatywna i woli cierpieć niż uwolnić się z takiej relacji. Pomimo skłonności do wchodzenia w relacje z niewłaściwymi partnerami, astrologia daje im szansę na wielką miłość.

A z kim mają szansę na szczęśliwy związek?

Odpowiedni partner lub partnerka dla Ryb to osoba spod znaku Koziorożca, Skorpiona, Raka lub Barana. Przy czym najbardziej dobry związek mogą stworzyć ze znakami podlegającymi pod żywioł wody. Chodzi tu o poziom emocji, które te znaki zodiaku w takim połączeniu będą doskonale rozumieć. Ryby niczego tak nie potrzebują w związku jak poczucia bezpieczeństwa. Ciepło domowego ogniska potrafi uczynić z nich fantastycznych gospodarzy domu, w którym wspaniale będą czuć się wszyscy – nie tylko rodzina, ale i goście.

Kariera i pieniądze to nie wszystko

Ryby to osoby niezwykle kreatywne i jeśli nie dadzą ponieść się swojej wybujałej wyobraźni czy swoim emocjom potrafią wiele osiągnąć w sferze finansów. Choć nie robią tego dla samych pieniędzy. Wtedy, gdy staje się praca ich pasją są do niezatrzymania. Idealne profesje dla Ryb mogą być powiązane z opieką nad dziećmi i seniorami. Ponieważ osoby spod tego znaku są niezwykle wrażliwe i kreatywne – idealnie odnajdą się w roli pisarzy, muzyków, a jeśli pokonają wrodzoną nieśmiałość – nawet i aktorów. Ogromna skłonność do pomagania innym sprawia, że znakomicie wpisują się w działania organizacji charytatywnych. Ryba jako działacz społeczny może dużo pomóc osobom będącym w potrzebie, przy czym sama musi uważać, by z przyczyn finansowych nie mieć problemów. Los jednak sprzyja Rybom, nawet jeśli same nie zdobędą pieniędzy w sposób zarobkowy, to zawsze je wesprze jakaś ukochana ciocia, której Ryby okazały wielkie serce na starość.

A jaki jest twój związek?

Jeśli zastanawiasz się czy z osobą, na której Ci zależy masz szansę stworzyć szczęśliwy związek możesz skorzystać z wróżby partnerskiej. Pamiętaj, że nas nie określa jeden konkretny znak Zodiaku. Mamy złożona osobowość, nabyte cechy charakteru i nie można patrzeć tylko na sam konkretny znak.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *