Otwórz się na niekonwencjonalne rozwiązania

Otwórz się na niekonwencjonalne rozwiązania

bioenergoterapia Lublin

Reiki Mikao Usui

Reiki

Uzdrawiająca energia Reiki Mikao Usui

Reiki Mikao Usui. Jest wiele artykułów na temat Reiki. Jedne opisują zbawienne działanie tej energii a inne negują lub nawet straszą. Ja chce podzielić się moimi osobistymi doświadczeniami z pracą z Reiki.

Reiki trafiło do mojego życia 10 lat temu, gdy przeszłam inicjacje w I stopień. Cztery lata później zdobyłam uprawnienia Wielkiego Mistrza Reiki. Od tamtego czasu pracuję intensywnie z tą energią oraz przekazuję innym w zabiegach oraz inicjuję i szkolę w Reiki.

Jak Reiki wpłynęło na moje życie

Kiedy patrzę wstecz widzę teraz jak praca z Reiki Mikao Usui w bardzo pozytywny sposób wpływała na mnie i na moje życie. Te zmiany zachodziły w sposób subtelny powodując czy zmieniając moje spojrzenie na siebie i na świat. Nabrałam uważności, dystansu i zrozumienia tego co działo i dzieje się wokół mnie. Doświadczałam „cudów’ uzdrowienia dolegliwości u moich klientów jak i w sobie. Zobaczyłam i doświadczyłam jak ta energia oczyszcza sytuacje w codziennym życiu.  

Ogromną radością dla mnie jest przyglądanie się zmianom w życiu osób, które zdecydowały się wybrać mnie jako osobę inicjującą Ich w Reiki. Jak pracując z Reiki rozwijają się duchowo, jak „odpada” z ich życia to, co było dla nich negatywne a czasem bardzo destruktywne.

Dla mnie Reiki to miłość, miłość rozumiana jako energia, która uzdrawia i oczyszcza oraz rozświetla codzienność.

Kiedy korzystam z Reiki

W każdej sytuacji, gdy potrzebuje wsparcia. Od zwykłych problemów zdrowotnych, sadku samopoczucia czy pomocy w konkretnych sprawach życiowych. Energia ta zawsze zadziała z najwyższym dobrem dla wszystkich. Czasem coś, co wydawało się niemożliwym do zrealizowania, w sposób „cudowny” realizuje się. Pokazują się nowe możliwości a ja sama nabieram innego spojrzenia na dane sprawy. Gdy korzystam z Reiki wiem, że to co się dzieje jest tym najkorzystniejszym dla mnie.

Jak zacząć korzystać z tej energii

Jednym ze sposobów jest po prostu umówienie się na zabiegi Reiki, czy to w gabinecie czy na odległość. Pełny zabieg Reiki to 4 przekazy, cztery dni pod rząd. Jednak nawet już jeden zabieg będzie odczuwalny w naszym ciele.

Drugim ze sposobów jest po prostu samemu otworzyć się na prace z Reiki poprzez szkolenie, inicjację w Reiki Mikao Usui

Szkolenia Reiki robię kilka razy w roku, także jeśli jesteś tym zainteresowany skontaktuj się ze mną.

Zobacz filmik na moim kanale You Tube w którym mówię o Reiki

Dużo dobrego życzę i pozdrawiam – Wielki Mistrz Reiki Agnieszka Janeczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.