bioenergoterapia Lublin

Reiki Mikao Usui

Uzdrawiająca energia Reiki Mikao Usui

Reiki Mikao Usui. Jest wiele artykułów na temat Reiki. Jedne opisują zbawienne działanie tej energii a inne negują lub nawet straszą. Ja chce podzielić się moimi osobistymi doświadczeniami z pracą z Reiki.

Reiki trafiło do mojego życia 10 lat temu, gdy przeszłam inicjacje w I stopień. Cztery lata później zdobyłam uprawnienia Wielkiego Mistrza Reiki. Od tamtego czasu pracuję intensywnie z tą energią oraz przekazuję innym w zabiegach oraz inicjuję i szkolę w Reiki.

Jak Reiki wpłynęło na moje życie

Kiedy patrzę wstecz widzę teraz jak praca z Reiki Mikao Usui w bardzo pozytywny sposób wpływała na mnie i na moje życie. Te zmiany zachodziły w sposób subtelny powodując czy zmieniając moje spojrzenie na siebie i na świat. Nabrałam uważności, dystansu i zrozumienia tego co działo i dzieje się wokół mnie. Doświadczałam „cudów’ uzdrowienia dolegliwości u moich klientów jak i w sobie. Zobaczyłam i doświadczyłam jak ta energia oczyszcza sytuacje w codziennym życiu.  

Ogromną radością dla mnie jest przyglądanie się zmianom w życiu osób, które zdecydowały się wybrać mnie jako osobę inicjującą Ich w Reiki. Jak pracując z Reiki rozwijają się duchowo, jak „odpada” z ich życia to, co było dla nich negatywne a czasem bardzo destruktywne.

Dla mnie Reiki to miłość, miłość rozumiana jako energia, która uzdrawia i oczyszcza oraz rozświetla codzienność.

Kiedy korzystam z Reiki

W każdej sytuacji, gdy potrzebuje wsparcia. Od zwykłych problemów zdrowotnych, sadku samopoczucia czy pomocy w konkretnych sprawach życiowych. Energia ta zawsze zadziała z najwyższym dobrem dla wszystkich. Czasem coś, co wydawało się niemożliwym do zrealizowania, w sposób „cudowny” realizuje się. Pokazują się nowe możliwości a ja sama nabieram innego spojrzenia na dane sprawy. Gdy korzystam z Reiki wiem, że to co się dzieje jest tym najkorzystniejszym dla mnie.

Jak zacząć korzystać z tej energii

Jednym ze sposobów jest po prostu umówienie się na zabiegi Reiki, czy to w gabinecie czy na odległość. Pełny zabieg Reiki to 4 przekazy, cztery dni pod rząd. Jednak nawet już jeden zabieg będzie odczuwalny w naszym ciele.

Drugim ze sposobów jest po prostu samemu otworzyć się na prace z Reiki poprzez szkolenie, inicjację w Reiki Mikao Usui

Szkolenia Reiki robię kilka razy w roku, także jeśli jesteś tym zainteresowany skontaktuj się ze mną.

Zobacz filmik na moim kanale You Tube w którym mówię o Reiki

Dużo dobrego życzę i pozdrawiam – Wielki Mistrz Reiki Agnieszka Janeczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *