przesłania anielskie

Anioły – Świetliste Istoty wśród nas

przesłania anielskie
przesłania anielskie

Anioły to świetliste Istoty

Anioły Świetliste Istoty wśród nas. Niezależnie od tego czy wierzysz w nie czy nie oraz jaka wiarę wyznajesz masz przy sobie Istoty Świetliste. Chrześcijanie nazywają Ich Aniołami i dzięki tej właśnie wierze rozpowszechniła się wiedza o Nich. Są to Istoty opiekuńcze, która nieustannie są przy każdym z nas. Oprócz Anioła Stróża, który chyba jest najbardziej rozpoznawalnych z Tych Istot mamy swoją, przypisana tylko nam „drużynę” anielską. Te Istoty pomagają nam na co dzień w podejmowaniu decyzji, chronią nas, wspierają.

Wolna wola

Jak wiadomo mamy wolną wolę i także Istoty Świetliste to szanują. Nie naruszą naszej wolnej woli i same z siebie nic nie zrobią w naszym kierunku. Jedynie Anioł Stróż zadziała wtedy, gdy zagrożone jest nasze życie a nie jest jeszcze pora na nas abyśmy przeszli na drugą stronę.

Co zatem należy robić?

Prosić o pomoc, prosić o wsparcie, a możecie być pewni, że to otrzymacie. Oczywiście, informacje ze Świata Duchowego nie otrzymamy w postaci telefonu do nas. To są sygnały, przesłania, znaki, które nam podpowiadają najkorzystniejszą dla nas drogę. Nic i nikt za nas nie podejmie decyzji, samo nic się nie zrobi ale podpowiedź w postaci przesłania anielskiego może nam pomóc podjąć najkorzystniejszą dla nas decyzję.

Opiekunowie Duchowi

Oprócz, jak wspomniałam wyżej „ drużyny anielskiej” mamy tzw., Opiekunów Duchowych. To Istoty Świetliste, która za zadanie mają pomagać nam w rozwoju duchowym. Pomagają nam wzrastać, odrabiać lekcje, jakie nasza dusza wzięła sobie na to wcielenie.

Archaniołowie

To istoty Świetliste mówiąc najprościej – wyższego szczebla. Ich także możemy prosić o wsparcie, gdy takiego potrzebujemy. Jeśli potrzebujemy ochrony czy oczyszczenia z negatywnych energii poprośmy o pomoc Archanioła Michała. Gdy mamy problemy w miłości ze swoją pomocą przyjdzie archanioł Gabriel. Naszą karmę będzie łatwiej nam przetransformować z Archaniołem Jofielem, pomoże On także w odrabianiu trudnych lekcji życiowych. Archanioła Rafała poprośmy, gdy potrzebujemy uzdrowienia nie tylko naszego ciała ale i sytuacji życiowych.

To tylko nieliczne sytuacje, gdy możemy prosić o pomoc. Zawsze gdy tego potrzebujesz – poproś – a będzie Ci dane.

Istoty natury

Świat duchowy jest bardzo szeroki. Jest wiele istot świetlistych, która przebywają koło nas. Oczywiście jeśli nie mamy zdolności jasnowidzenia czy jasnoczucia to trudno nam w to uwierzyć. Jednak one są. Istoty natury czy Duchy Natury to nie bajki. Jeśli będziesz miał okazje przebywać na łonie natury znajdź spokojne, odosobnione miejsce. Wycisz umysł i stan się uważnym a odczujesz Ich obecność.

W jaki sposób Anioły mówią do nas

Nie usłyszymy tego w normalny sposób a to za sprawa tego, że Świetliste Istoty są bardzo wysoko wibracyjne i nasz umysł nie jest w stanie tego usłyszeć. Także wiadomości otrzymamy w formie silnego przeczucia. Możemy nagle widzieć powtarzające się cyfry, symbole które właśnie mają nas naprowadzić na konkretną wiadomość. Czasem jest to jednak słowo, które przeczytamy lub usłyszymy w tv i wiemy, że ono jest dla nas ważne.

Przesłania anielskie można także otrzymać poprzez karty anielskie, które właśnie służą do kontaktu z tymi Świetlistymi istotami.

Zapraszam również na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *