Mandala – uzdrawiająca moc intencji w niej zawartej

Mandala – uzdrawiająca moc. Zapewne każdy spotkał się z kolorowymi obrazkami na bazie koła. Motywy mandali można spotkać chyba na każdym użytkowym przedmiocie. Są kolorowe i przeciągają wzrok. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że jeśli mandala namalowana jest dla konkretnej osoby z konkretną intencją, to już z kolorowego obrazka zmienia się w ogromnie energetyczny obraz, który ma wpływ na proces uzdrawiania zawarty w intencji.

Co to jest mandala

To kolorowy wzór na bazie koła. Wywodzi się z tradycji hinduistycznej i samo słowo mandala oznacza koło. Tradycyjnie mnisi medytowali usypiając z kolorowego pisaku wzory mandali z konkretną intencją. Gdy dzieło było skończone rozsypywali piasek na wiatr. Współcześnie rysowanie, malowanie mandali to forma relaksu i jeśli traktuje się to tylko w ten sposób, to rzeczywiście takie mandale są tylko kolorową ozdobą.

Mandale mocy

Inaczej rzecz się ma, gdy mandala malowana jest z intencją. Energia idzie za uwagą i energia intencji zakodowana jest w takim obrazie i taką właśnie energią emanuje i wpływa bezpośrednio na adresata mandali.

Symbolika mandali

Mandale to kolorowe obrazy, zatem kolor jest pierwszym symbolem, a co zatem energią zawartą w kolorze. Koloroterapia to dziedzina medycyny niekonwencjonalnej znana od setek lat. Kolor dobierany jest do intencji ale przede wszystkim do wibracji urodzeniowej, jeśli powstaje ona dla konkretnej osoby.

We wzorach mandali także zakodowana jest energia związana z intencją z jaka powstaje. Czasem są one łagodne a czasem bardzo ostre. Różnią się także ilością elementów czy podziałem na poszczególne części od czterech do ponad 20 czy 30.

Proces powstawania mandali na zamówienie

Mandale mocy maluję także na zamówienie. Najpierw jest rozmowa z osobą, czy to osobista w moim gabinecie czy online ( telefon, Skype ) Podczas takiej rozmowy docieramy do problemu, który dana osoba chce przepracować. Czasem są to negatywne wzorce w podświadomości, czasem traumy z przeszłości a czasem po prostu przyciągnięcie do swojego życia, tego czego pragnie dana osoba. Ustalamy wielkość mandali, natomiast wzór, kolorystyka dobieram na podstawie daty urodzenia, intencji. Jednak ostateczny kształt, kolorystka powstaje podczas procesu malowania, który odbywa się w medytacji.

Czas tworzenia mandali wielkości 30×30 cm to ok 3 tygodni, większe tworzy się odpowiednio dłużej. Już podczas malowania mandali osoby doświadczają zmian. Także proces terapii mandalą zaczyna się już z chwilą gdy zaczynam malować. Nasze podświadomości są połączone, dając mi zlecenie tworzy się energetyczna więź z klientem  dlatego też proces terapii zaczyna się od razu.

Mandala – uzdrawiająca moc

Także mandala to nie tylko oryginalny kolorowy obrazek. To ogromne narzędzie terapeutyczne, które i Ty możesz mieć. jeśli zdecydujesz się to prosze skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na rozmowę ze mną.

Agnieszka Janeczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *