Jak przyciągnąć pieniądze

Jak przyciągnąć pieniądze

Jak przyciągnąć pieniądze?… to pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Inflacja dodatkowo powoduje, że nie możesz sobie pozwolić na wiele rzeczy. Czy jest jakiś sposób na to aby wreszcie w Twoim życiu skończył się problem z ich brakiem? Najpierw trzeba zastanowić się nad przyczyną, dlaczego to w Twoim życiu występuje brak pieniędzy. Uświadomienie sobie przyczyny pozwoli znaleźć pomoc i rozwiązanie tego probledmu.

To, że niewiele zarabiasz oczywiście jest najbardziej widoczną przyczyną tego ale pierwotnej przyczyny należy poszukać gdzie indziej. A jest ich kilka.

Wzorce wyniesione z domu

Wróć pamięcią do swojego domu rodzinnego. Przypomnij sobie jak w nim mówiło się o pieniądzach. Co mówiło się o bogatych ludziach. No właśnie, jeśli jako dziecko zakodowałeś sobie, że;

– pieniądze szczęścia nie dają

– aby mieć pieniądze trzeba ciężko pracować

– skoro jest bogaty to na pewno złodziej

I jeszcze wiele innych podobnych stwierdzeń powoduje teraz że Twoja podświadomość robi dokładnie to samo. Mimo Twoich starań podświadomość będzie sabotować każdy przejaw, każdy przypływ większych pieniędzy do Twojego życia. Dla przykładu;

– dostajesz ekstra nagrodę lub premię i od razu psuje Ci się samochód czy lodówka i musisz wydać te pieniądze na naprawę

– Ciężko pracujesz a jednak to inni zostają docenieni finansowo nie Ty

Tak właśnie Twoja podświadomość realizuje kod, wzorzec który zaprogramował się w dzieciństwie. Pozwoli tylko na określony pułap finansowy, a każdy przypływ pieniędzy, który go przekracza od razu będzie wydawany. Bo przecież nie możesz być bogaty bo to fe. Dobra wiadomość jest taka, że podświadomość można przeprogramować. Nie jest to łatwa sprawa i nie szybka ale jest to możliwe. Najprostszą metodą są afirmacje.

Właśnie negatywne wzorce zakodowane w podświadomości są główną przyczyną braku pieniędzy. Inną także istotna przyczyną może być negatywna karma dotycząca finansów.

Negatywna karma

Wszystko co robisz, jaką energię tworzysz w swoim życiu tworzy karmę. Tę dobrą karmę i tę negatywną. Karma to energia przyczyny i skutków. Co zasiejesz to zbierzesz, tak obrazowo można ją określić. Także jeśli poprzez wcielenia wytworzyłeś sobie negatywną karmę dotyczącą pieniędzy to w tym wcielaniu okoliczności będą cię zmuszać do przepracowania tej karmy.

Co to znaczy przepracować karmę? To odczuć na sobie, a przede wszystkim zrozumieć energię której sprawcą było się w poprzednim wcieleniu.

Energia klątwy

Niezależnie czy wierzysz w klątwy czy nie to jeśli w Twojej energetyce jest taka energia będzie ona miała wpływ na Twoje życie. Czym jest klątwa? To bardzo negatywna energia wysłana w Twoim kierunku przez osobę która źle ci życzy. Czyli klątwa to inaczej złorzeczenie. Kiedy takie złorzeczenie dotyczy Twojego życia finansowego będzie w istotny sposób ograniczało Twoje możliwości w tej sferze życia. Gdy oczyści się taką energię powoli zaczną zachodzić pozytywne zmiany. Sytuacje które wcześniej były trudne do przekroczenia teraz zaczną się rozwiązywać.

Lenistwo

Nie będę tutaj szukać ładnych słów. Niestety bywa i tak, że główną przyczyną braku pieniędzy i trudności w tej sferze życia jest po prostu lenistwo i roszczeniowa postawa. Oczywiście przyczyny takiego podejścia do życia należy szukać dzieciństwie i wzorcach wyniesionych z domu ale to nie tylko to. Takie osoby na siłę szukają usprawiedliwienia swoich niepowodzeń i trudności finansowych na przykład w negatywnej karmie czy energii klątwy, bo przecież ciężko się przyznać samemu przed sobą, że po prostu nie chce mi się wysilać. Takie osoby nastawione są tylko na branie a od siebie nie chcą dać nic. Wolą narzekać i oczekują od innych czy od Państwa zapewnienia sobie bytu.

Rozwiązanie

Kiedy już uświadomiłeś sobie co jest przyczyną problemów finansowych twoim życiu należy zacząć działać. Zacznij pracować z afirmacjami, zrozum swoją karmę czy oczyść się z energii klątwy. To pomoże, uwolni ten niewidzialny hamulec ale nie zapewni ci dobrobytu. Obfitość, dobrobyt i dostatek zależy od Twojego otwarcia na to, kreatywności, nakładu pracy i determinacji w działaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *